TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final Sonuçları

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
@Dosi
2 kişi şarkısını değiştirince benim listemdeki dengelerde şaştı. Parantez içinde eski şarkılarının sıralamasını belirteceğim.

4 Sezen Aksu (❤ paylaşıldığında netleşti zirvem)
3 Yalın ( 1 puanımı alacaktı :A @xBUGRAx çok şanslıymış :A diğer iki isim şarkı değiştirince 2 sıra yükseldi )
2 Kazım Koyuncu ( Sertab 3 puandı ilk düşündüğüm ama Tarkan ile kıyaslayarak netleştirecektim. Sonuç olarak sıralamada düştü)
1 Toygar Işıklı ( Tarkan 2 puandı ilk düşündüğüm ama Sertab ile kıyaslayarak netleştirecektim. Sonuç olarak sıralamada düştü) (aslında şarkı iyi ama nakarat dışında beni kendine çekmedi )
Yalının altında olması üzdü. :( @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and kerem

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@Dosi
2 kişi şarkısını değiştirince benim listemdeki dengelerde şaştı. Parantez içinde eski şarkılarının sıralamasını belirteceğim.

4 Sezen Aksu (❤ paylaşıldığında netleşti zirvem)
3 Yalın ( 1 puanımı alacaktı :A @xBUGRAx çok şanslıymış :A diğer iki isim şarkı değiştirince 2 sıra yükseldi )
2 Kazım Koyuncu ( Sertab 3 puandı ilk düşündüğüm ama Tarkan ile kıyaslayarak netleştirecektim. Sonuç olarak sıralamada düştü)
1 Toygar Işıklı ( Tarkan 2 puandı ilk düşündüğüm ama Sertab ile kıyaslayarak netleştirecektim. Sonuç olarak sıralamada düştü) (aslında şarkı iyi ama nakarat dışında beni kendine çekmedi )
Gerçekten şarkılarını değiştirdiklerinde rahatlamıştım. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
@Dosi

0D0D70A3-37AB-451D-B993-DC0B38FF15DB.jpeg