TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 3.Hafta

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Sonuçlara bakan olabilir. Bilgi edinme amaçlı. Yani kırk yılın başı final puanı aldım onun da konusu gitmiş olmasın. :A
Konulari ac, düzenle. Videolari indir, kes, recaplara göre ayarla, youtuba yükle, oylamayi baslat, oylari topla, herkesin oyunu teker teker acikla. Özelden herkese mesaj at...

Playlist ayarlamak bile basli basina zaman aliyor zaten.

O kadar cok emek vardi ki burada ve acikcasi bunlarin nedensizce püf diye gitmesine anlam veremiyorum.

O yüzden hevesim kacti. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konulari ac, düzenle. Videolari indir, kes, recaplara göre ayarla, youtuba yükle, oylamayi baslat, oylari topla, herkesin oyunu teker teker acikla. Özelden herkese mesaj at...

Playlist ayarlamak bile basli basina zaman aliyor zaten.

O kadar cok emek vardi ki burada ve acikcasi bunlarin nedensizce püf diye gitmesine anlam veremiyorum.

O yüzden hevesim kacti. :A
Gitmedi ki onlar. Yani videolar falan zaten duruyor. Özel mesajlar bile duruyor. :D

Hepimiz için kötü oldu tabii. Ben günlerdir düzenlemeler yapıyordum eski konularda. Tek tek elimle bazı yazıları falan düzelttim ve onlar gitti, hepsini yeniden yapacağım tek tek. :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ya nasıl çöpe gitti efsane bir gece oldu. Sanki tekrar tekrar o konuya girip yorumları okuyacaktık. :A

Ben konuları açarken 3 yıl önceki Bu Şarkı Benim'i incelemiştim, ki arşiv önemli. Emeklerimiz tamamiyle boşa gitti, benim de saatlerce hazırladığım Yıldızlar Yarışıyor var o da yok oldu gitti. Benim açımdan senlik bir durum yok, yıllarca foruma verdiğin emekler ortada ve senin sayende buradayız. Lakin soğuma geliyor insanın içine, @kerem e hak veriyorum. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: kerem and serhatt

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gitmedi ki onlar. Yani videolar falan zaten duruyor. Özel mesajlar bile duruyor. :D

Hepimiz için kötü oldu tabii. Ben günlerdir düzenlemeler yapıyordum eski konularda. Tek tek elimle bazı yazıları falan düzelttim ve onlar gitti, hepsini yeniden yapacağım tek tek. :(

@kerem 'de bi tek benim başıma geldi sanıyor:F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Bu yeni konuların silinmesinin senin eski konuları silmeye başlamanla ilgisi var mı. :( Eğer öyleyse sana biraz kırılabilirim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Ben konudaki mesajlardan bahsediyorum. Videolar zaten Youtube'da mevcut. :A

Bunlari da bir kenara birakirsak bu kadar seye zaman ayirmanin bana hicbir katkisi yok. Tam tersine vakit kaybi. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu yeni konuların silinmesinin senin eski konuları silmeye başlamanla ilgisi var mı. :( Eğer öyleyse sana biraz kırılabilirim. :A
Silerken değil de eski tablolardaki bir sorunu düzeltirken saçma bir hata aldı sistem ve veritabanı tabloları bozuldu. Güncel yedek de almıştım ama o yedek yine talihsiz bir sistem hatasıyla değişmiş. İki beklenmeyen, olmaması gereken hata üst üste olunca bu durum oluşmuş oldu. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Silerken değil de eski tablolardaki bir sorunu düzeltirken saçma bir hata aldı sistem ve veritabanı tabloları bozuldu. Güncel yedek de almıştım ama o yedek yine talihsiz bir sistem hatasıyla değişmiş. İki beklenmeyen, olmaması gereken hata üst üste olunca bu durum oluşmuş oldu. :(
Niye düzeltmeye çalıştın ki keşke öyle kalsaydı. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Konu bugün acilmis ama @serhatt Carsamba'dan mesajlara güldürdün atmis. :F

Sinirlerim bozuldu iyice. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Artık sunucu olarak devam etmeme kararı aldım, 1 saat evvel yarışmayı iptal edecektim ama programı başka birine devretme fikri daha iyi geldi. En azından iki tarafın da memnun kalması adına en iyi yol buydu. :D

Yeni sunucumuz hayırlı olsun. @sokak sanati beni aratmayacaktır eminim. Benden bu kadar. Normal jüri üyesi olarak devam edip oy kullanmaya devam. :Z
Şu @MayısKralı programlara el atmasın :A bu kaçıncı bir programıni farklı isimlerin sunması :A zamanında demiştim, ben baş jüriyken programı sunmakta bulmuştum kendimi daha forumu doğrudüzgün bilmiyorken :F
Program yaramadı bize ha, ben jürilikten ayrıldım sen ise sunuculuktan :eek: @mrt-06 işin sonunda kendini programi sunarken bulur yine :A @MasacRE @Tolstoyevski

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Şu @MayısKralı progranlara el atmasın :A bu kaçıncı bir programıni farklı isimlerin sunması :A zamanında demiştim, ben baş jüriyken programı sunmakta bulmuştum kendimi daha forumu doğrudüzgün bilmiyorken :F
Program yaramadı bize ha, ben jürilikten ayrıldım sen ise sunuculuktan :eek: @mrt-06 işin sonunda kendini programi sunarken bulur yine :A @MasacRE @Tolstoyevski
Kriz sektörü dağıtmış :A:F