TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 3.Hafta

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1584525568274.png

Forumumuzun yeni şarkı yarışması Bu Şarkı Benim tüm hızıyla devam ediyor!

Hangi konsepte şarkı seçimi yapmak istiyorsunuz? Ankete oy kullanarak yine siz haftanın konseptini belirleyeceksiniz daha sonra şarkı seçimi başlayacak.

Yarışma Formatı;
- İlk olarak haftanın şarkı konseptini belirleyeceğiz, yani hangi tarzda şarkılarla yarışacağımızı.
- Örneğin "90'lar Pop Müzik" konseptini seçtik benim ikinci toplu etiketlememle buna uygun şarkı seçimi yapılacak, şarkıyı hemen seçmek önemli çünkü diğer yarışmacılar da sizin şarkınızı seçebilir.
- Şarkıyı bana göndermeden önce konudan hemen paylaşmanız önemli. Daha sonra bana 1DK recap aralığyla şarkınızı özel mesajla şu başlıkla göndermelisiniz. "Bu Şarkı Benim (X Kişi)"
- Recaplar ayarlandıktan sonra da oylama başlayacak.
- Recap süreleri ilk 5 hafta 60 saniye olacak. Şarkıyı tamamlamak için 7-8 saniye fazladan olabilir. 6. haftayla birlikte kalan yarışmacılar için 90 saniyeye kadar çıkabilecek.
- Yarışmacılar konsept belirlendikten sonra en gec 24 saate kadar şarkısını belirlemelidir.
- Oy yollama süreleri ise her hafta 2'şer gün olacak.
- Şarkıyı göndermeyen yarışmacılar -5, oy yollamayan yarışmacılar ise -15 ceza puanı alacaklar.

Yarışmacılar:
@Yiğitt
@Aserat
@xBUGRAx
@bazinga
@dreamy
@Turkuazz
@denizz19
@mesmeso61
@mrt-06
@batuhankaralar
@-potterhead-
@phoebebuffay
@Özgür
@S.G.A.T.
@Ahmed

Sunucular:
@
kerem
@MayısKralı

Milli Şef
@sokak sanati

Jüri Üyeleri:
@Forumdash
@Bully
@pompy
@vadikızı
@MEnes
@BesaleT
@Harunnn60
@MasacRE
@Tolstoyevski
@alperuz
@Felon
@Sherlock
@Maskeli Fedai
@YıldırıM
@yigit_00
@xemrexxx
@Hachiko
@Tolstoyevski
@xdragxx
@emreemreu
@Hachiko
@eskici
@Emre Ozansoy
@alperuz
@hayret bi şey
@Silinmiş Üye
@tolgab
@The_Erinch
@offensive
@cookies
@Billy Kane
@12.Adam

Elenen Yarışmacılar
1. Hafta (Eurovision)
@Billy Kane

2. Hafta (80'ler)
@xemrexxx

Haftanın Konsepti

J2s2lU.jpg

Haftanın Şarkıları

1. Manga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum phoebebuffay
2. Tarkan - Sevdanın Son Vuruşu
Aserat
3.Yıldız Tilbe - Haberi Olsun
Denizz19
4. Murat Kekikli - Bu Akşam Ölürüm
Bazinga
5. Mustafa Sandal - Araba
Turkuazz
6. Yalın - Zalim
S.G.A.T.
7. Sıla - Sevişmeden Uyumayalım
Yiğitt
8. Ajda Pekkan - Yakar Geçerim
Özgür
9. Sıla - Acısada Öldürmez
Ahmed
10. Göksel - Uzaktan
mrt-06
11. Gülşen - Of Of
xBUGRAxx
12. Kenan Doğulu - Çakkıdı
-potterhead-
13. Mustafa Saldal - İsyankar
BatuhanKaralar
14. Tarkan - Kuzu Kuzu
Dramy
15. MFÖ - Sarı Laleler
Mesmeso61

Dip Not 1: Oylama an itibari ile başlamıştır. Perşembe Akşamı Saat 20.00'da sona erecektir. 21.00'da sonuçlar açıklanmaya başlayacaktır.

Dip Not 2 : Oyları bu haftalık bana göndereceksiniz. Sizlerle özelden iletişim kurmaya devam edeceğiz​

Son düzenleme:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Arkadaşlar elimizde olmayan sebeplerden ötürü yarışmayı bu haftalık ben yürüteceğim. Eğlencenin devam edebilmesi için böyle bir karar aldık diğer türlü uzun süre ara verilecekti. Her şey eskisinde olduğu gibi devam edecek. Anlayış için teşekkürler.

Dip Not 1: Oylama an itibari ile başlamıştır. Perşembe Akşamı Saat 20.00'da sona erecektir. 21.00'da sonuçlar açıklanmaya başlayacaktır.

Dip Not 2 : Oyları bu haftalık bana göndereceksiniz. Sizlerle özelden iletişim kurmaya devam edeceğiz.

Haftanın Şarkıları :

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Artık sunucu olarak devam etmeme kararı aldım, 1 saat evvel yarışmayı iptal edecektim ama programı başka birine devretme fikri daha iyi geldi. En azından iki tarafın da memnun kalması adına en iyi yol buydu. :D

Yeni sunucumuz hayırlı olsun. @sokak sanati beni aratmayacaktır eminim. Benden bu kadar. Normal jüri üyesi olarak devam edip oy kullanmaya devam. :Z

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Artık sunucu olarak devam etmeme kararı aldım, 1 saat evvel yarışmayı iptal edecektim ama programı başka birine devretme fikri daha iyi geldi. En azından iki tarafın da memnun kalması adına en iyi yol buydu. :D

Yeni sunucumuz hayırlı olsun. @sokak sanati beni aratmayacaktır eminim. Benden bu kadar. Normal jüri üyesi olarak devam edip oy kullanmaya devam. :Z

Bunu açıklamak için çok erken. En geç 2 hafta içinde dinlenip geri geleceksin.:A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Ne oldu ya mesajlar silinince foruma mı küstün? :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sorma yaa. Şunu ikna et.:A
Emeklerim çöpe gitti falan diyor. Bende Bira kafasını dinlesin diye yardımcı olmaya karar verdim. Yoksa iptal edecekti.:(
Ya nasıl çöpe gitti efsane bir gece oldu. Sanki tekrar tekrar o konuya girip yorumları okuyacaktık. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Benimkide gitti tekrar bölümü yapardın @kerem
@gözlemci de bu yarışmadan çekti o da iptal etti
@kerem

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aklıma Öykü Serter'in ardından yeni sezonunda Ebru Akel'in sunumuyla başlayan Bu Tarz Benim geldi. :A @sokak sanati sonu benzemez umarım. :A

Ben 1-2 hafta morali düzelsin diye aldım bayrağı. Yoksa yine o sunacak seviyor çünkü bu işi. Onu sevgisiyle buluşturacağız yine:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Sorma yaa. Şunu ikna et.:A
Emeklerim çöpe gitti falan diyor. Bende Bira kafasını dinlesin diye yardımcı olmaya karar verdim. Yoksa iptal edecekti.:(
Bence de bir hava al gel evde oksijensiz kaldın :( @kerem

Kendi dediğin şeye kendin gülmüşsün. :A
Bu saatten sonra cok gec. Ben kararimi verdim ve cok inatci biriyimdir asla olmaz.

@MayısKralı'yla @sokak sanati devam eder artik. Bende jüri olarak destek veririm. :Z