TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 17. Hafta Sonuçları

18. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Finalde konsept yapmayacagim sanirim, sarkicilarin kendini en iyi hissettigi sarkilarla yarismasini düsünüyordum ama bu fikir de düsününce cok güzel geldi. Karasiz kaldim simdi. Ikisinden biri olacak zaten. :A @sokak sanati
Yalnız @Dosi yazdığı çok güzel fikir. :A

• Harika
Reactions: Dosi and kerem

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Aynen, bende düsününce cok begendim. :A Bende final haftasi icin konseptsiz kendinizi en iyi hissettiginiz, sizi en iyi yansitan sarkiyla yarisma fikri vardi bende. Düsünecegim bunu. :A

@Dosi fikir icin tesekkürler. :bhr:
Lana Del Rey ile gelicem herkes depresyona girecek.
Cardi B ile gelicem, millet ahlaksızlık için oy vermiycek.
Beni yansıtan şeyler çok uçuk. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Finalde konsept yapmayacagim sanirim, sarkicilarin kendini en iyi hissettigi sarkilarla yarismasini düsünüyordum ama bu fikir de düsününce cok güzel geldi. Karasiz kaldim simdi. Ikisinden biri olacak zaten. :A @sokak sanati

Aynı şarkıyı dinlemek ne kadar cazip bilemedim. Zaten yakın zamanda oy verilmiş şarkıya tekrar oy vermek ve bununla sonuç belirlemek, olmamalı bence.
Güzel düşünce ama ortalama oylara göre tercih edeceği bir şarkıyla finali kazanması hem garanticilik hemde final için yeterli değil.
Hem finale kadar hiç bir zaman zirvede olmayan biride finale çıkabilir. Bu durumda diğer kişiye haksızlık olabilir. Sansasyonel bir düşünce ama uygulamada hem yetersiz hem adil değil. Senin dediğin fikir güzel bence. Konsept olmasın.:D

• Beğendim

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Aynı şarkıyı dinlemek ne kadar cazip bilemedim. Zaten yakın zamanda oy verilmiş şarkıya tekrar oy vermek ve bununla sonuç belirlemek, olmamalı bence.
Güzel düşünce ama ortalama oylara göre tercih edeceği bir şarkıyla finali kazanması hem garanticilik hemde final için yeterli değil.
Hem finale kadar hiç bir zaman zirvede olmayan biride finale çıkabilir. Bu durumda diğer kişiye haksızlık olabilir. Sansasyonel bir düşünce ama uygulamada hem yetersiz hem adil değil. Senin dediğin fikir güzel bence. Konsept olmasın.:D
Haklisin yarismacilar sadece kazanmaya odaklandigi icin dogal olarak acik ara en yüksek puani alan sarkilarini sececekler. :D Bu yüzden en iyisi konsept olmadan yeni bir secim yapmalari. :D

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Haklisin yarismacilar sadece kazanmaya odaklandigi icin dogal olarak acik ara en yüksek puani alan sarkilarini sececekler. :D Bu yüzden en iyisi konsept olmadan yeni bir secim yapmalari. :D

Düşünce çok sansasyonel ama uygulama mümkün değil. Zaten eşit şekilde 1.lik elde etmediler bugüne kadar. En az zirve görene haksızlık olur.:(

Ahmet'in neden AA çok güzelmiş demesini anladın dimi? Nasıl bir yılan yaa:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Aynen, bende düsününce cok begendim. :A Bende final haftasi icin konseptsiz kendinizi en iyi hissettiginiz, sizi en iyi yansitan sarkiyla yarisma fikri vardi bende. Düsünecegim bunu. :A

@Dosi fikir icin tesekkürler. :bhr:
Fikrinde çabuk değişiyor :A

Benim önerimde bazı kurallar olacaktı mesela. Aynı haftanın şarkıları yarışmayacaktı. 7.hafta 3. Olan bir şarkı belki 9. Haftada 1. Olandan daha çok beğenilirdi. Bunu bilemeyiz.

Bir diğer durum ise kendi seçtikleri değilde rakiplerinin yarışmış şarkılarını kapıp yarışabilirlerdi. Bunu şuan düşünmesen de ilerde bir fikir olarak kalsın. MS final şarkılarını yarıştırdığınız gibi düşün.

• Beğendim

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Fikrinde çabuk değişiyor :A

Benim önerimde bazı kurallar olacaktı mesela. Aynı haftanın şarkıları yarışmayacaktı. 7.hafta 3. Olan bir şarkı belki 9. Haftada 1. Olandan daha çok beğenilirdi. Bunu bilemeyiz.

Bir diğer durum ise kendi seçtikleri değilde rakiplerinin yarışmış şarkılarını kapıp yarışabilirlerdi. Bunu şuan düşünmesen de ilerde bir fikir olarak kalsın. MS final şarkılarını yarıştırdığınız gibi düşün.
Puanlar belli ama, siralamadan daha cok secimlerde acik ara fark atani sececeklerdir ve sarkilar konu acildiktan hemen sonra seciliyor tamamen internet hizina bagli yani. Finalde bunu yapmak adil olmaz gibi. :A

O zaman da gelmis gecmis en cok fark atan Delikanlim secilecektir mesela. O sarki her yerde 1. olur. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi