TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 15. Hafta Sonuçları

16. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
@kerem 14 şarkı var zaten. 4 tanesi yasak Rihanna ve Sıla olduğu için. Olmasa da kullanıldı. Sia'nın şarkı kullanıldı. Yalın'nın final şarkısı kullanıldı Zalim. (@Bully doğru dimi?) Sertab'in şarkı kullanıldı mi bilmiyorum ama mutlaka kullanılmıştır.:F Hande'nin Kırmızı'ydı diye hatırlıyorum oda kullanıldı. Burcu Güneş'te kullanıldı Çıkmaz Sokaklardı. Şarkı kalmadı. Bence finalist şarkıcıların şarkıları yada çeyrek finali dahil eden bi konsept olsun. Bundan sonra bana sormadan işte yapma:A

Gökhan tepe
Ariana
Ağaçkakan kaldı.:F

• Güldürdün
Reactions: Bully and kerem
@kerem 14 şarkı var zaten. 4 tanesi yasak Rihanna ve Sıla olduğu için. Olmasa da kullanıldı. Sia'nın şarkı kullanıldı. Yalın'nın final şarkısı kullanıldı Zalim. (@Bully doğru dimi?) Sertab'in şarkı kullanıldı mi bilmiyorum ama mutlaka kullanılmıştır.:F Hande'nin Kırmızı'ydı diye hatırlıyorum oda kullanıldı. Burcu Güneş'te kullanıldı Çıkmaz Sokaklardı. Şarkı kalmadı. Bence finalist şarkıcıların şarkıları yada çeyrek finali dahil eden bi konsept olsun. Bundan sonra bana sormadan işte yapma:A

Gökhan tepe
Ariana
Son 3-4 sezonun hicbir sarkisi kullanilmadi ben baktim. :A

• İlginç
Reactions: sokak sanati
Music Survivor final şarkılarının ı çoğu kullanıldı zaten. Sıla ve Rihanna yasak neyi seçecek bu millet:A @kerem
Yoo, kullanılmamış 10 şarkı var. :A

9 sezon yapıldı her sezon finale iki kişi kaldı, Sıla Rihanna'ları çıkar kaldı sana 14 şarkı. :A
Yalın - Zalim, Hande Yener - Kırmızı da ms final şarkılarıydı ve bu sezon kullanıldılar :A Yarışmacılara yetecek kadar final şarkısı vardır tabii ama seçenek az. :D

Canlı performans gibi büyük bir kategori varken neden 10-15 şarkılık kategroiye oy kullanılıyor?
Yarışmacı olarak rahatsızım bu durumdan.

@kerem kategoriler sorun yaşatmasın? Hit olmamasını nerden ankayacaklar? :A

Canlı performans derken?

Son seçeneğe yüklenir gibi herkes ama umarım o olmaz :A
Beni yönlendir sonra kime oy vermem konusunda :A

• İlginç
Reactions: kerem

Gökhan tepe
Ariana
Çıkmaz Sokaklar yarı final şarkısıydı, final şarkısı Sahilden idi :A

Maskeli Yalınla finale kaldı, Yalın'ın bir şarkısı daha kullanılabilir. Erkin, Selda Bağcan, Sertab, Şebnem, Yıldız falan var işte :D

• Beğendim
Reactions: sokak sanati
Yalın - Zalim, Hande Yener - Kırmızı da ms final şarkılarıydı ve bu sezon kullanıldılar :A Yarışmacılara yetecek kadar final şarkısı vardır tabii ama seçenek az. :D

Bunu öngormeden o seçeneği işaretleyen @bazinga @dreamy @mrt-06 gibi ileri görüşlülülüğü sıfır arkadaşları tebrik ediyorum. Hepsi derhal oylarını değiştirmeli.:A
Sia Kullanıldı.
Rihanna ve Sıla yasak. Hande Yener, Yalın kullanıldı. Ne seçeceksiniz siz arkadaşlar.:A Ariana Grande Focus mu:F

• Güldürdün
Reactions: dreamy and bazinga