TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 15. Hafta Sonuçları

16. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,332
Puanı
1,061
EYejfH6XQAMq8A5.jpeg
EYejeCZWkAA8fDQ.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
Eger Hit Olamayan Sarkilar secilirse 1 milyonun altinda tiklanan ve pek bilinmeyen sarkilardan sececeksiniz. :A

Eger MusicSurivor secilirse 9 sezon boyunca Ceyrek-Yari ve Büyük Finallerde yarisan sarkilardan secmelisiniz. :A Tabii Sila ve Rihanna secmek yasak, + sarkilarin daha önce secilip secilmedigine dikkat edin. Bu sezon bütün konularin altinda yarisan sarkilar yer aliyor zaten. Bol sans. :D

@Ahmed @bazinga @xBUGRAx @Forumdash @mrt-06 @dreamy

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
Eger Hit Olamayan Sarkilar secilirse 1 milyonun altinda tiklanan ve pek bilinmeyen sarkilardan sececeksiniz. :A

Eger MusicSurivor secilirse 9 sezon boyunca Ceyrek-Yari ve Büyük Finallerde yarisan sarkilardan secmelisiniz. :A Tabii Sila ve Rihanna secmek yasak, + sarkilarin daha önce secilip secilmedigine dikkat edin. Bu sezon bütün konularin altinda yarisan sarkilar yer aliyor zaten. Bol sans. :D

@Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

Biraz bakındıçm olayın içinden çıkamadım
Konular çok karışık MS'nın. Eski konuları da silinmiş galiba arada bir kısımı hiç bulmadım.
Şu kategorini neden seçti bu millet anlamıyorum. :(