Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bugün konuşmamız ve yeni dizi haberinin gelmesi... @Özgür :T:

Çok iyi iki isim olmuş vallahi, TRT1 şaşırtacak yeni sezonda bizi. :D
Geçenlerde Dedikoducu Çocuk’un canlı yayınında bir Ekin hayranı “Yönetmen Emre Konuk Ekin’i takibe almaya başlamış yoksa Nizamı Alem dizisinde mi olacak” demişti. :A Demek doğruymuş. :A

Daha iyi dizi beklerdim ama iki isim de çok iyi. :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TRT’yi artık düşüş olarak görmüyorum. Evet çoğunuz ATV veya TRT’de oynamalarına şaşırıyorsunuz ama çoğu oyuncu parasına ve reyting kaygısı olup olmamasına bakıyor. :A Oyuncuların çoğu oynadığı dizileri izlemiyor bile. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Geçenlerde Dedikoducu Çocuk’un canlı yayınında bir Ekin hayranı “Yönetmen Emre Konuk Ekin’i takibe almaya başlamış yoksa Nizamı Alem dizisinde mi olacak” demişti. :A Demek doğruymuş. :A

Daha iyi dizi beklerdim ama iki isim de çok iyi. :Z
Sen de mi Dedikoducu'nun yayınlarını izliyorsun. :A Menajerimi Arayın ile ilgili haber beklerken bir şey söyler diye yayına bakmıştım dediğin kısmı ben de duydum. :A Ay yine resmen kalp kalbe karşı. :bhr:

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sen de mi Dedikoducu'nun yayınlarını izliyorsun. :A Menajerimi Arayın ile ilgili haber beklerken bir şey söyler diye yayına bakmıştım dediğin kısmı ben de duydum. :A Ay yine resmen kalp kalbe karşı. :bhr:
Senin sorunu görmüştüm evet. :A Hatta dizinin ismi Menajerimi Ara dedi. :A Evet son zamanlarda hep aynı şeylerde karşılaşıyoruz. :A bhr:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
Ekin daha izlenebilir bir projeyle gelseydi keşke. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,996
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hadi Buğra neyse... Son yaptığı iş tutmadı, reyting sıkıntısı olmasın diye TRT'nin projesini tercih etmiş olabilir. Ama Ekin neden böyle bir şey yaptı? Muhteşem Yüzyıl'da harikaydı ama tekrardan dönem dizisinde yer alması ne kadar doğru? Yeni sezon için o kadar proje varken neden bu?