Klasik Breaking Bad - Dizi Yorumları

EZCLwhpXQAEF_es.jpg

usjsoa5ex7051.jpg

@bazinga, @Dosi, @Sherlock, @MEnes, @MasacRE, @Tolstoyevski, @denizz19.

Çok anlamadım, hatta hiç anlamadım :A
Birinci Kare: Gustavo Fring sürekli büyüyen bir tip, zili basan da Tio, ona engel olan aynı zamanda. O şekilde yorumlayabilirsin. :D
İkinci Kare: Hatırlarsan çocuk el sallamıştı, Todd da el sallamış ve sonra da vurmuştu. O sahneyi hatırlıyorsan, direkt anlaşılıyor kare. Bizler çocuk, 2020 ise Todd. :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE
Birinci Kare: Gustavo Fring sürekli büyüyen bir tip, zili basan da Tio, ona engel olan aynı zamanda. O şekilde yorumlayabilirsin. :D
İkinci Kare: Hatırlarsan çocuk el sallamıştı, Todd da el sallamış ve sonra da vurmuştu. O sahneyi hatırlıyorsan, direkt anlaşılıyor kare. Bizler çocuk, 2020 ise Todd. :D
O sahneyi net hatırlıyorum ama ben fotoğrafta anlatılmak isteneni anlamadım 😏

Edit: şimdi anladım :A

O sahneyi net hatırlıyorum ama ben fotoğrafta anlatılmak isteneni anlamadım 😏
2020'de ne kadar kötü duruma geldiğimi saymaya çalışmayayım istersen, çok uzun sürer. Fotoğrafta da ona gönderme yapılıyor işte. Bir tarafta beklentiler, bir tarafta da insanların 2020'de buldukları. Böyle yani. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
2020'de ne kadar kötü duruma geldiğimi saymaya çalışmayayım istersen, çok uzun sürer. Fotoğrafta da ona gönderme yapılıyor işte. Bir tarafta beklentiler, bir tarafta da insanların 2020'de buldukları. Böyle yani. :D
Editlemiştim mesajımı :A sonradan düştü jeton.

Hayaller ve gerçekler :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
İkinci karede çocuğu hatırlayamadım ilk başta ama sen yazınca oturdu. Şimdi anlaşıldı olay :A

• Beğendim
Çok iyi ya. :D

Usta madem bu kadar Heisenberg seviyor. Bryan Cranston'a iyi bir rol versin ya. Tam da onun filmlerine yakışabilecek bir adam aslında.
Bence torunun zoruyla çekmiş videoyu. Torunu kadar sevdiğini sanmıyorum. Sesle mimikler uyumlu yalnız. :D

Dos Hombres, Bryan Cranston ve Aaron Paul'u bir araya getirmiş. Bir araya getirmeyi geçtim, ikili içki işine girmişler. İçki türünün adı meczal. Meczal, Meksika'da yetişen agave bitkisinin özsuyundan elde edilen yüksek alkollü Meksika içkisidir. Breaking Bad'de Meksika ile fazlasıyla haşır neşir olan ikili, gerçek hayatta içkiyle de Meksika ile haşır neşir oluyor.

Geçen yıl başlamışlar bu işe. Breaking Bad'in ikilisi bir arada olmaya devam ediyor. Sosyal medyada da mükemmel, samimi fotoğraflar da paylaşmışlar.

Dos Hombres, Bryan Cranston ve Aaron Paul'u bir araya getirmiş. Bir araya getirmeyi geçtim, ikili içki işine girmişler. İçki türünün adı meczal. Meczal, Meksika'da yetişen agave bitkisinin özsuyundan elde edilen yüksek alkollü Meksika içkisidir. Breaking Bad'de Meksika ile fazlasıyla haşır neşir olan ikili, gerçek hayatta içkiyle de Meksika ile haşır neşir oluyor.

Geçen yıl başlamışlar bu işe. Breaking Bad'in ikilisi bir arada olmaya devam ediyor. Sosyal medyada da mükemmel, samimi fotoğraflar da paylaşmışlar.

Evet arka arkaya paylaşım yapmışlardı bir dönem. Ne çıkacak altından diye heyecanlanmıştık. Sonuç olarak bu çıktı ortaya :A

• Beğendim

@Dosi Hombres diye okuyup şaşırdım bir an. Meğer alkol markasıymış.. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi
Değil tereddütte kalmayı, bu dilemmanın yaşanmasını bile aklım almıyor, gerçekten aşırı hayret ediyorum. İkinci sezondayım daha, tamam kendi çapında giderek kalitesini hissettiren güzel bir dizi buna lafım yok ama gerçekten BB ile aralarında kulvar kulvar fark varken nasıl olur da böyle bir ikilime düşmüş ve oy kullananların yüzde 30'u tereddüt etmiş buna hayret ediyorum. @bazinga

Değil tereddütte kalmayı, bu dilemmanın yaşanmasını bile aklım almıyor, gerçekten aşırı hayret ediyorum. İkinci sezondayım daha, tamam kendi çapında giderek kalitesini hissettiren güzel bir dizi buna lafım yok ama gerçekten BB ile aralarında kulvar kulvar fark varken nasıl olur da böyle bir ikilime düşmüş ve oy kullananların yüzde 30'u tereddüt etmiş buna hayret ediyorum. @bazinga

Dünyanın en iyi dizisi bile olsa herkes bayılmayabiliyor. Better Call Saul daha farklı bir dizi ve azınlıktaki farklı kişilere hitap etmesi anlaşılabilir bir durum. İkinci sezondayken bu kıyaslama yersiz bu arada, sezonlar ilerledikçe kulvarlar yakınlaşmaya başlıyor. Ben Walter White karakterini aşırı sevdiğim için hiçbir zaman böyle bir tereddüt içine düşmem ama genel olarak baktığımda Better Call Saul da yakın seviyede bir iş kalite anlamında.