Boynu Bükükler Bir Kez Daha Gün Değiştirdi!

muffin

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
388
Puanı
174
Kanal D'nin yeni komedi dizisi Boynu Bükükler perşembe akşamları yeterli reytingi alamayınca perşembeden alınmış ve cumartesi 23:15'e kaydırılmıştı.Ancak dizinin günü bir kez daha değiştirildi.

697922.jpg

Boynu Bükükler 7 nisan'dan itibaren pazartesi 20:00'de.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Boynu Bükükler, tam da istediğim gün ve saate gitti. Umarım o gün ve saatte başarılı grafiğini sürdürür. Dizinin daha devam etmesini isterim. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Daha iyi bir seçim ama iyi gitmez.Tabii ilk 10'danda çıkmaz gibi..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yeni günü daha iyi olmuş ama iyi gider mi şüpheli.. Umarım iyi gider. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Harika oldu bu. Ama Çalıkuşu'yu direkt Pazartesi yapsalardı daha pratik olurdu. Ne gerek vardı iki yer deyişimine?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Harika oldu bu. Ama Çalıkuşu'yu direkt Pazartesi yapsalardı daha pratik olurdu. Ne gerek vardı iki yer deyişimine?
Kanal D işte. :F Çalıkuşu'nu X-Factor biter bitmez Pazartesi'ye almaları lazımdı. Böylece Boynu Bükükler de harcanmamış olurdu. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Paşa Gönlüm gelirse Pazartesiye gelmeliydi. Perşembe benzer kitleli çok dizi var.
Kanal D Paşa Gönlüm'ü niye başlatmıyor bilmiyorum zaten belki de yaz dizisi olarak düşünüyorlardır. Pazartesi şansı olabilirdi bence de.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kanal D Paşa Gönlüm'ü niye başlatmıyor bilmiyorum zaten belki de yaz dizisi olarak düşünüyorlardır. Pazartesi şansı olabilirdi bence de.
Olabilirdi deme hala şansı var. :D

Ben açıkcası hem Çalıkuşunun hem BB'in başarı sağlayacağına ihtimal vermiyorum.

Kanal D beklemeyi bilmiyor. Pis Yedili bile 7-8 bölüm sonra açıldı. Bu dizi bir hafta düşük aldı, diğer hafta Vadinin bile 6 aldığı hafta düşük aldı. (A/B'lerin düşük olduğu hafta) Ediyor 2 hafta. 2 haftada dizi mi kalkar? Perşembe kitlesi de uçup gidecek...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Olabilirdi deme hala şansı var. :D

Ben açıkcası hem Çalıkuşunun hem BB'in başarı sağlayacağına ihtimal vermiyorum.

Kanal D beklemeyi bilmiyor. Pis Yedili bile 7-8 bölüm sonra açıldı. Bu dizi bir hafta düşük aldı, diğer hafta Vadinin bile 6 aldığı hafta düşük aldı. (A/B'lerin düşük olduğu hafta) Ediyor 2 hafta. 2 haftada dizi mi kalkar? Perşembe kitlesi de uçup gidecek...
BB bence de yükselebilirdi. Totali iyiydi. Ab'de 2 hafta 3 civarı aldı diye hemen oynadı günüyle. Sanırım bu sene bir sürü diziyi yayından kaldırdıkları için artık yeni dizilere fazla sabretmiyorlar. Küçük Ağa gibi hemen tutmazsa anında kaldırıyorlar. Cinayet, Boynu Bükükler ve Zeytin Tepesi'nde bunun örneklerini gördük. Bu 3 dizi de başka kanallarda olsa devam edebilecek dizilerdi.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Geçmiş olsun acun ve kabadayıya yem oldu ve pazar yolu gözuktu...:)

BB bence de yükselebilirdi. Totali iyiydi. Ab'de 2 hafta 3 civarı aldı diye hemen oynadı günüyle. Sanırım bu sene bir sürü diziyi yayından kaldırdıkları için artık yeni dizilere fazla sabretmiyorlar. Küçük Ağa gibi hemen tutmazsa anında kaldırıyorlar. Cinayet, Boynu Bükükler ve Zeytin Tepesi'nde bunun örneklerini gördük. Bu 3 dizi de başka kanallarda olsa devam edebilecek dizilerdi.​
:D sadece o üç dizi mi inadına yaşamak vicdan aşk vb vb vb:D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizi için iyi benim için kötü oldu bu. Karadayı ve Boynu Bükükler aynı günde. :(

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
ATV'nin geçen sene çarşambaları denediği işleri bu sene Kanal D pazartesi günlerinde deniyor.

Bence pazartesi olması iyi oldu, izlerim diziyi artık ama reytinglerde nasıl gider orası meçhul. :)