Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1×6

Her ne kadar sonu tamamen tatmin etmiş olmasa da 6 bölüm boyunca derli toplu kaliteli bir dizi izledim diyebilirim. Diziyi izleyenlere önerilir, izlerseniz pişman olmazsınız. :X

7.5/10

Ve geldik final bölümüne. Baştan başlarsak David'e o bombayı nasıl bu kadar başarılı takmışlar anlayamadım. Hadi o arap kadın mühendis, ama onu David'e bağlayacak kişinin de mühendis olması gerek. :D

Sonra David'in keskin nişancıyla ilişkilerini öğrenince Afrikan polisin sorup sorgulamadan suçu ona atmasını çok saçma buldum. Hele anons yapıp David Budd çok tehlikeli demesi falan. Bunlar birde İçişleri Bakanının soruşturan memurlar olacak. :X Bomva anı gerçekten heyecanlıydı, David'in makasla kestiği anda öyle bir müzik veriyorlar ki strese girmemek elde değil. Ha David'in o bombayla o parktan evine kadar yürüyebilmesine nazar boncuğu olsun diyelim. :A

Final anı biraz ani olsa da İçişleri Bakanının hiçbir nedenden dolayı öldürmesine gerçekten çok şaşırdım. Anlacığım kadarıyla güç gösterisi yapıp kontrolu elde tutmak ve insanları korkutmak için yapılan bir saldırıydı. Kadın güme gitti resmen. :A

Tabii, üst kurulda David'e terfi veren kadının onlarla işbirliği yapmasına şaşırdım. Beklenmedik biri olmayacağını tahmin etmiştim. Diğer şoka girdiğim nokta arap kızın gerçek yüzüydü. Yani bazı mantık hataları olsada birçok şeyi onun üstüne yıkmalarını absürt buldum. Madem kadın tüm bunları yaptı, neden masum rolünü oynamaya devam etmeyip olan herşeyi polise ifşa etti ki?

Finalde ailecek derli toplu ve sonunda mutlu, huzurlu bir ortam olmasına sevindim. Her ne kadar Vicky David'i haketmese de son bölümde kocasına inandığı için biraz sempati oluştu diyebilirim. :A

@Forumdash @Harunnn60 @Çiğdem- @xemrexxx
Bana diyordun sende başlamışsın arap kız demeye :F :F :F @xemrexxx