BluTV'den Sürpriz Karar!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diğer dizilerinin hiçbiri Masum ve Şahsiyet seviyesinde durmuyor Utku beyciğim, büyük bir kısmını izlemedim ama olsun. (Aşırı ön yargılı davranıyor gibi duruyorum gerçi şu an) :A Gerçi Behzat Ç. geliyor, onu katacaksak dediğiniz kapıya çıkarız her türlü. :A Kenan Birkan karakteri geldi aklıma, baştan aşağı kalite...
Bence de onların seviyesinde değildir diziler de, işte hepsini toplaya toplaya Şahsiyet'i geçerler :A Ben Behzat için alınca bakacağım diğer dizilere de bakalım nasıllarmış :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Puhu kapanmayacak, hatta küllerinden doğacak gibi duruyor. :A Dizi yapacağız demişken yapa yapa gençlik dizisi yapıyorsunuz, yapsanıza Şahsiyet tarzı bir şey. :T:
Netflix cocuk dizisi de yapıyor ona bakarsak:A (ST)

Bizim dizimiz her yaşa hitap edecek:A Gençlerin sorunlarını çzöceğiz. Tüm karakterleri seveceksiniz. Her karakterde kendizden bişeyler bulacaksınız. En nefret ettiğiniz karakteri bile kucaklacayacksınız:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Netflix cocuk dizisi de yapıyor ona bakarsak:A (ST)

Bizim dizimiz her yaşa hitap edecek:A Gençlerin sorunlarını çzöceğiz. Tüm karakterleri seveceksiniz. Her karakterde kendizden bişeyler bulacaksınız. En nefret ettiğiniz karakteri bile kucaklacayacksınız:A

Stranger Things çocuk dizisi mi ya, nostaljik havasından dolayı genç/yetişkin her kesime hitap ediyor ve her kesimden çokça izleyicisi olduğuna eminim. :A

İzlemeyi düşünmüyorum, izleyecek tayfa da belli zaten. Türkiye’deki genç oyuncuların ergen fanlarının hepsi. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bence de onların seviyesinde değildir diziler de, işte hepsini toplaya toplaya Şahsiyet'i geçerler :A Ben Behzat için alınca bakacağım diğer dizilere de bakalım nasıllarmış :A

Utku beyciğim yine mantıklı çözümlemeleriniz ile yaptığım yanlış hesaba bir dur dediniz. İyice parantez içi reis oldunuz başımıza. :A

Bartu Ben’i merak ediyorum, birde 7Yüz mü ne öyle bir dizileri vardı. O da güzel deniyordu. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
@Yiğitt @dreamy bana kullan diyorlardı kredi kartı istediklerinde vazgeçmiştim deneme süreci dolunca üyelik iptalına izin vermezler hemen parayı çekerler diye aslında öyle oluyor yanı deneme var yok fark etmez :A :A :A

@Forumdash Abicimde kimlik bilgisi isteyince korkup kapatmış sanırım malum onun bilgileri polislerde bile yok :A :A :A @xemrexxx @serhatt @mrt-06
Büyük ihtimal BluTV’den TWD izle diye demişimdir destere oradan izliyordu. Yoksa aylık ücreti hak etmeyen bir uygulama bence isabet olmuş para ödememen. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Büyük ihtimal BluTV’den TWD izle diye demişimdir destere oradan izliyordu. Yoksa aylık ücreti hak etmeyen bir uygulama bence isabet olmuş para ödememen. :A
Aaa evet onun için @mrt-06 Netflix den izliyor şuan 7.sezondan az kaldı :A :A :A

Ama para verelek netten dizi izlemeye karşıyım ben kaç olursa olsun :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim yine mantıklı çözümlemeleriniz ile yaptığım yanlış hesaba bir dur dediniz. İyice parantez içi reis oldunuz başımıza. :A

Bartu Ben’i merak ediyorum, birde 7Yüz mü ne öyle bir dizileri vardı. O da güzel deniyordu. :A
Mantık bizim işimiz Şerlok beyciğim, o yanlışlığa bir son verilmesi gerekiyordu sonuçta :A

Bozkır dizisi de güzelmiş sanırım. Onun dışında Dudullu Postası vardı, o pek beğenilmemiş. Onur Ünlü de gitgide bozuyor kendini zaten :A Bir de Yaşamayanlar var ama onu üstüne para verseler izlemem :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Mantık bizim işimiz Şerlok beyciğim, o yanlışlığa bir son verilmesi gerekiyordu sonuçta :A

Bozkır dizisi de güzelmiş sanırım. Onun dışında Dudullu Postası vardı, o pek beğenilmemiş. Onur Ünlü de gitgide bozuyor kendini zaten :A Bir de Yaşamayanlar var ama onu üstüne para verseler izlemem :A
Onur Ünlü denen adamın sanatını sever kendisini pek sevmezdim. Şu sıralar sanatı da bozulmaya başladı, bir insan Leyla ile Mecnun gibi bir zirveden nasıl dibe batar aklım almıyor... :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onur Ünlü denen adamın sanatını sever kendisini pek sevmezdim. Şu sıralar sanatı da bozulmaya başladı, bir insan Leyla ile Mecnun gibi bir zirveden nasıl dibe batar aklım almıyor... :A
Cins bir adam ya. İtirazım Var ve Sen Aydınlatırsın Geceyi de güzel filmler, onlar da o dönemdeydi zaten. Sonra ne olduysa dediğin gibi battı dibe, yeni işlerinin puanları, yorumları hep berbat insanın açıp izleyesi gelmiyor :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Cins bir adam ya. İtirazım Var ve Sen Aydınlatırsın Geceyi de güzel filmleri, onlar da o dönemdeydi zaten. Sonra ne olduysa dediğin gibi battı dibe, yeni işlerinin puanları, yorumları hep berbat insanın açıp izleyesi gelmiyor :A
Ben de öyle yapıyorum, izlemiyorum zaten. :A Ruhen sıkıntılı bir adam ya, psikolojik problemleri var NET. :A

• Güldürdün