BluTV ve Amazon'dan Bomba İşbirliği!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
64720

Yaklaşık 4 milyon kullanıcıya ulaşan BluTV, uluslararası dijital yayıncılığın önemli mecralarından Amazon Prime Video ile önemli bir işbirliğine imza attı!

‘Masum’, ‘7Yüz’, ‘Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da’, ve ‘Bozkır’ gibi BluTV’nin orijinal içerikleri, Türk televizyonlarının en çok izlenen dizileri ve beğenilen Türk filmleri, BluTV sayesinde Almanya ve Avusturya’da Amazon Prime Video Channels üzerinden de erişilebilir olacak.

Markanın kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, bu önemli işbirliğini şu sözlerle anlattı: “Türk içeriğinin dünyadaki 1 numaralı platformu olma vizyonumuza doğru bir adım daha atmaktan gurur duyuyoruz. BluTV, Amazon ile yaptığı işbirliği sayesinde, Almanya ve Avusturya’da Türkçe konuşan 3,5 milyon kişi için çok daha rahat erişilebilir olacak.”

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Puhu niye dizi yapmıyor ya, ben Şubat veya Mart'a bir dizi çeker diyordum. Geçen yaza yapacağı konuşulan gençlik dizisi de çekilmedi, neler oluyor Puhu'da. :(
En son şahsiyeti açtim izledim. Bir kee de Şahin Tepesi'ni orada mı yayınlıyorlar diye actım uygulamayı:F Daha da giriş filan yapmadım:F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Süper bir adım. Blu tv çok daha yükselecektir

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Keşke BluTV’den de Amazon’un içeriklerine erişim sağlanabilseydi, o zaman The Marvelous Mrs. Maisel Türkiye’de kitlelere ulaşıp daha popüler olurdu. :Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
FOX dizilerini izlemesek de olur. :A
Bir karşı hamle düşünür şimdi ?A:A @xBUGRAx

Ne hamlesi canım kartallar yüksek uçar. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne hamlesi canım kartallar yüksek uçar. :A

Vlla forumda 3 tane bu konudan var birisi @Yiğitt açtığında Kanal D zirvede , diğeri @mrt-06 açtığında Show zirvede diğeride senle Fox :F :F :F @xemrexxx

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Amazon'un kendi Türkiye'de var zaten ama gereksiz pahalı ve Türkçe içerik az. :(
Evet öyleymiş şimdi baktım, hiç yüzü gülmedi Mrs. Maisel’ın... Bu arada diziyi izliyor musun, lütfen izliyorum de. Etiketlemiştim bir ara gözünden kaçtı sanırım. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet öyleymiş şimdi baktım, hiç yüzü gülmedi Mrs. Maisel’ın... Bu arada diziyi izliyor musun, lütfen izliyorum de. Etiketlemiştim bir ara gözünden kaçtı sanırım. :(
İki bölüm izleyip fena bulmasam da bırakmıştım. Tekrar deneyeceğim kazandığı tonla ödül sonrasında. :D

• Beğendim
Reactions: dreamy