Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Konusu ve Karakterlerin Hikayeleri Belli Oldu!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Konunun tam detaylarını ekledim alıntı kutusuna. Güncelledim yani konuyu. Okursun.
@Tolstoyevski 'nin istediği konu.
Hem süresi hem konusu oldukça uygun duruyor, işk bir iki bölüm kesin şans veririm, gerisi ise takdir-i ilahi...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Ahmet Kural ve komedi olmayan bir dizi... Şaşırtıcı bir durum. Süresi de 60 dakika, oldukça sürükleyici bir iş olma ihtimali yüksek... Bekleyelim ve görelim...

Ahmet Kural'ın tipini görünce kesin kötü adam dedim ama hikayeyi okuyunca işler değişti.

Konu, kostüm, mekânlar ve oyuncular çok ilgi çekici. Umarım TRT bu diziyi hafta içi değil de pazar günü yayınlar.
Şu fotoda ilk kez farklı geldi gözüme ama ikinci fotoda hâlâ bir gülümsetiyor mimiği:A

ONT_3735.jpg

ONT_9426.jpg

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Zaten 2. fotodaki tipini görüp de tebessüm etmeme ihtimalim olamazdı. :A Adamın yüzü komik yani... :A Onun dışında karakteri gerçekten merak ettirdi.
İşi zor onunda. Tipinden kaybediyor diye olan tabir geldi aklıma :A
Yadırgayacağız anlaşılan :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşi zor onunda. Tipinden kaybediyor diye olan tabir geldi aklıma :A
Yadırgayacağız anlaşılan :A
Evet biraz öyle oluyor gibi bu adamda. :A Yadırgama olur mu olmaz mı izleyince daha net anlaşılır tabi ama ilk görüşte biraz garip duracaktır muhakkak... :A

Bu arada SNK konuşamıyoruz epeydir ama mangada yeni bölüm gelmek üzere... :A Bir ara hasbıhal etmek lazım... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Evet biraz öyle oluyor gibi bu adamda. :A Yadırgama olur mu olmaz mı izleyince daha net anlaşılır tabi ama ilk görüşte biraz garip duracaktır muhakkak... :A

Bu arada SNK konuşamıyoruz epeydir ama mangada yeni bölüm gelmek üzere... :A Bir ara hasbıhal etmek lazım... :A
SNK unuttum bile :A en son nezaman okumuştum hatırlamıyorum. 2020 olması gerekiyor :A benim o eski mod uçtu gitti. Film bile ayda 1 zor bu ara :A haftaya spor tatilimiz başlıyor. Belki o ara kıpırdama olur :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
SNK unuttum bile :A en son nezaman okumuştum hatırlamıyorum. 2020 olması gerekiyor :A benim o eski mod uçtu gitti. Film bile ayda 1 zor bu ara :A haftaya spor tatilimiz başlıyor. Belki o ara kıpırdama olur :A
135'i okumuştun, konuştuğumuzu hatırlıyorum. O zaman bu bölüm de çıkınca 2 bölüm toptan okursun, iyice etkileyici bir okuma seansı olmuş olur... :A Onun dışında final bölümünün 139. bölüm olacağı ve Nisan ayında SNK hikayesine temelli veda edeceğimiz de resmiyete kavuştu... :A

Ama animeyi komple saldın anladığım kadarıyla ki bence salmamalısın. Çünkü epey etkileyici bir iş çıkarıyor adamlar animesinde... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
135'i okumuştun, konuştuğumuzu hatırlıyorum. O zaman bu bölüm de çıkınca 2 bölüm toptan okursun, iyice etkileyici bir okuma seansı olmuş olur... :A Onun dışında final bölümünün 139. bölüm olacağı ve Nisan ayında SNK hikayesine temelli veda edeceğimiz de resmiyete kavuştu... :A

Ama animeyi komple saldın anladığım kadarıyla ki bence salmamalısın. Çünkü epey etkileyici bir iş çıkarıyor adamlar animesinde... :A
Dediğim gibi mod hepten gitti. Bir ara iyi sistemimi kurmuştum. Ben animeyi bitireyim, sonra manga ya bakarım olmadı. İkisi bir arada kafamda karışır :A
Oscar etkinliği en fazla 2-3 film daha bakıp o defteri kapatırım. Sonra sıra animeye gelir :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dediğim gibi mod hepten gitti. Bir ara iyi sistemimi kurmuştum. Ben animeyi bitireyim, sonra manga ya bakarım olmadı. İkisi bir arada kafamda karışır :A
Oscar etkinliği en fazla 2-3 film daha bakıp o defteri kapatırım. Sonra sıra animeye gelir :A
Evet belli oluyor, eski heyecanın kalmamış... :A Bence önceliği mangaya ver, 2 bölüm zaten hemen okursun... :A Animeyi de sonra devam edersin şip şak izlersin. Epikliğin tadına varırsın... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Evet belli oluyor, eski heyecanın kalmamış... :A Bence önceliği mangaya ver, 2 bölüm zaten hemen okursun... :A Animeyi de sonra devam edersin şip şak izlersin. Epikliğin tadına varırsın... :A
Olabilir, öyle yapayım olmadı. Anime biriksin, hepsini toptan izlerim. Beklemek bazen işkence :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Olabilir, öyle yapayım olmadı. Anime biriksin, hepsini toptan izlerim. Beklemek bazen işkence :A
Animenin 7 bölümü kaldı, bitecek 2 ay sonra... :A 2 ay hiç izlemeden de duramazsın şimdi düşününce... :A Neyse keyfine göre artık ama hepsini aradan çıkarmanı tavsiye ederim çünkü hepsi ayrı ve zamanında keyifli... :A

• Güldürdün