'Bir Zamanlar Çukurova'nın Sezon Finalinde Flaş Ayrılık! | ATV

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Şaka mı bu? Züleyha ile yıllar sonra Yılmaz'ın ölümü sayesinde karı koca oldular şimdi adam diziden çıkıyor. Diziyi bitirseydiniz o zaman. Yeni başrole de yeni sezonda aşık olacaktır Züleyha, kadın iyice ayran gönüllü oldu senaristler yüzünden.

Kerem Alışık ile kavgalı oldukları için ikilinin kaç bölümdür ortak sahneleri yok zaten, Demir karakteri çıkacağına Kerem Alışık çıksaydı daha iyi olurdu. Fikret'le de barışmışlarken çok saçma oldu bu. Tüm başroller ayrılmışken 4. sezonu çekme kararı ne kadar mantıklı bilinmez.

• Güldürdün
Reactions: cookies and Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Sinsi sinsi sanki komik bir şey varmış gibi gülüyorsun izlediğim dizilerle alakalı objektif olduğum her konuda, tabi aynı sağduyuyu kendin gösteremediğin için kıskanıyor olmalısın. :Z @Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Sinsi sinsi sanki komik bir şey varmış gibi gülüyorsun izlediğim dizilerle alakalı objektif olduğum her konuda, tabi aynı sağduyuyu kendin gösteremediğin için kıskanıyor olmalısın. :Z @Aserat
Hayır bu rezilliğe tepkin güldürdü de. :A Menajerimi Ara'yı rezil oldu diye bıraktıktan sonra bu dizi onun 50 katı rezil olduktan sonra izlemeye devam edecek olman da güldürüyor. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Hayır bu rezilliğe tepkin güldürdü de. :A Menajerimi Ara'yı rezil oldu diye bıraktıktan sonra bu dizi onun 50 katı rezil olduktan sonra izlemeye devam edecek olman da güldürüyor. :A
Devam edeceğim diye bir şey söylemedim, asılsız iftiralarını da al git. :A

MA hem senaryo bakımından hem reyting olarak kepaze oldu, BZÇ en azından reytinglerde number one, senaryosu da hareketli, kötünün iyisi. :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova Züleyhanın Yolu başlıyor demek :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Madem başrol oyuncusu diziden ayrılıyor neden bitirmiyorlar uzatmanın ne anlamı var anlamıyorum ki ya :)
Yeni sezon Züleyha'ya birini getirirler artık bakalım o kim olacak:)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Madem başrol oyuncusu diziden ayrılıyor neden bitirmiyorlar uzatmanın ne anlamı var anlamıyorum ki ya :)
Yeni sezon Züleyha'ya birini getirirler artık bakalım o kim olacak:)
Suyunu çıkarmaya meraklılar bizim yapımcılar ve kanallar. O yüzden hiç şaşırmıyorum bu kadar devam etmesene.

Diziyi izlemiyorum ama Züleyha ile Fikret'in olabileceğini söylüyorlar, ama iddialı bir isim gelebilir diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Suyunu çıkarmaya meraklılar bizim yapımcılar ve kanallar. O yüzden hiç şaşırmıyorum bu kadar devam etmesene.

Diziyi izlemiyorum ama Züleyha ile Fikret'in olabileceğini söylüyorlar, ama iddialı bir isim gelebilir diye düşünüyorum.
Bende izlemiyorum kimler olursa olsun artık fark etmez acaba oyuncu diziden ölerek mi ayrılacak büyük ihtimal öyle olur:)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Benim için Hünkar ve Demir vardı bu dizide. @Dosi 'ye demiştim. Bu dizi artık bitti. 3.sezonda efsane reytingler almayı başardi onca rakibine karşi.

Ama sonrası için çöküş başlıyor. Tims her zaman güzel işlerini batırmayı başarıyor. tebrikler @xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
Benim için Hünkar ve Demir vardı bu dizide. @Dosi 'ye demiştim. Bu dizi artık bitti. 3.sezonda efsane reytingler almayı başardi onca rakibine karşi.

Ama sonrası için çöküş başlıyor. Tims her zaman güzel işlerini batırmayı başarıyor. tebrikler @xemrexxx
Senaryoyu destere yazıyor herhalde bir tek züleyha kaldı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060

Behice de Yakışmıştı diziye. O ayrıldıktan sonra bıraktım diziyi :A çok nadiren bir kaç video baktım sonrasında.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060

Yaşlı Kurt bu diziyi ben bile izledim :F

• Harika

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Yiğitt and Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060

Sezon finali var bu akşam onun için mi geri döndün? :A

• Güldürdün