'Bir Zamanlar Çukurova'nın Sezon Finalinde Flaş Ayrılık! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,932
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bir-zamanlar-cukurova-demir-yaman-kimdir-murat-13879732_2902_amp.jpg

Bir Zamanlar Çukurova'da flaş bir ayrılık yaşanacak!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Nazan Kesal, Hande Soral, Furkan Palalı ve Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı dizi yarın akşam sezon finali bölümü ile ekrana gelecek.

102. bölüm boyunca Demir Yaman karakteri ile izleyici karşısına çıkan Murat Ünalmış, yarın yayınlanacak olan sezon finali bölümüyle diziye veda edecek.

Bir Zamanlar Çukurova, sezon finaliyle yarın 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• İlginç
Reactions: baron and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Şu senaristlere laf attığı tweet'ten sonra şaşırmadım. :A Dizide oyuncu kalmadı ve hala 4. sezon ısrarlarını sürdürüyorlar şaka gibi gerçekten. Yeni sezonda ATV'nin yeni işleriyle birlikte ba bay deriz artık kendisine. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,932
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma'ya özendiler zaar ama orada kadınlarımız kalıyordu :F İyi çöküşler :Z :Z :Z
Bu diziye Uğur Güneş ve Vahide Perçin veda etti (karakterleri önemliydi) hiç bir şey olmadı, bundan sonra da bir şey olmaz gibi. :A Yasak Elma senaristi gibi işini biliyor bunun senaristi de. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ciddi ciddi ana kadrodan sadece Hilal Altınbilek kaldı, Nazan Kesal de ayrılıyor zaten... Kerem Alışık’ın da pek rolü kalmadı ki dizide, aslında herkes tekrara düşmeye başladı doğal olarak. Çok severek izledim, keşke bu sezon son olsaydı. Ne gerek vardı yeni sezona? Yeni sezon perşembe gününü düşündüğümüzde işi çok zor görünüyor, iyi transferler yapmaları lazım...

• Beğendim
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Ciddi ciddi ana kadrodan sadece Hilal Altınbilek kaldı, Nazan Kesal de ayrılıyor zaten... Kerem Alışık’ın da pek rolü kalmadı ki dizide, aslında herkes tekrara düşmeye başladı doğal olarak. Çok severek izledim, keşke bu sezon son olsaydı. Ne gerek vardı yeni sezona? Yeni sezon perşembe gününü düşündüğümüzde işi çok zor görünüyor, iyi transferler yapmaları lazım...
Tadında kalsaydı keşke...

• Beğendim
Reactions: Yiğitt