Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EfAWKFbXgAMuqKB

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin yeni sezon çekimleri başladı.

Başrollerinde; Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu ve 'coronavirüs' nedeniyle sezon finali yapan dizinin çekimleri dün itibariyle yeniden başlandı.

Kadrosuna Nazan Kesal ve Furkan Palalı'yı dahil eden dizi yeni sezonda Perşembe akşamları en çok konuşulan dizi olmaya devam edecek.

'Bir Zamanlar Çukurova' heyecan dolu yeni bölümleriyle çok yakında yeniden ATV'de!

• Harika
Reactions: Angelica and Dosi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sağ ol @Aserat aklımdan geçenleri emojisine kadar yazmışsın. :A

Mucize Doktor gelmeden önce en çok izlenilen diziydi. Bu sezon karşısında 20+ reytingleri görmüş dizi varken yine 10+ reyting almayı başardı, en çok konuşulan dizilerden biridir bence. :)

• Harika
  • Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Mucize Doktor gelmeden önce en çok izlenilen diziydi. Bu sezon karşısında 20+ reytingleri görmüş dizi varken yine 10+ reyting almayı başardı, en çok konuşulan dizilerden biridir bence. :)
En çok konuşulan dizi olmadı ki ondan önce geçen sezon Çarpışma vardı bu sezon Mucize Doktor. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@denizz19 paylaşmıştı başladı diye. İlk orda gördüm haberi, açsammı diye düşündüğüm ama meşguldüm anket işlerimle :A

@Forumdash olsaydı keşke :S

Yine uzun süre olmasına rağmen kitlesini koruyan ve üstüne katan bir dizi :bhr:
Özledik :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@denizz19 paylaşmıştı başladı diye. İlk orda gördüm haberi, açsammı diye düşündüğüm ama meşguldüm anket işlerimle :A

@Forumdash olsaydı keşke :S

Yine uzun süre olmasına rağmen kitlesini koruyan ve üstüne katan bir dizi :bhr:
Özledik :Z

Bende akşam 7 8 gibi gördüm ama kimse açmazsa yeni haftaya bırakayım dedim. :A

Eskiden dizi konuları da açmışsın, bence yeniden açmalısın burada da. :)

Furkan Palalı için bir şey anlamayacak olsam da sahne sahne izlemeyi düşünüyorum diziyi. :A

• Beğendim
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bende akşam 7 8 gibi gördüm ama kimse açmazsa yeni haftaya bırakayım dedim. :A

Eskiden dizi konuları da açmışsın, bence yeniden açmalısın burada da. :)

Furkan Palalı için bir şey anlamayacak olsam da sahne sahne izlemeyi düşünüyorum diziyi. :A
Ya ben eskiden teknoloji, magazin, spor, sağlık, sinema ve dizi yorumları her alanda vardım :A 2018'de forum ölü gibiydi :A canlansın diye uğraşmıştım, sonra canlanmaya başlayınca başkalarına bırakıp müzik ve etkinliklere verdim kendimi :A şimdi çok nadiren açıyorum tek tük o kısımlarda.
Ben hite önem vermiyorum. Benim önceliğim forumdaki bazı bölümlerin durgun olmaması. Klipsiz konuları hep aktif tutuyorum ve klip konuları forumda en az hit alan kısımlar 😊
Yakın zamanda da Müzik Sohbet kısmına konular gelecek. Normalde kanal projesi olarakta yapabilirdim ama müzik sohbet kısmı canlansın istiyorum.

Mevcut dizilerin sadece bölüm yorum kısmını açmışlığım var ama yeni başlayan bir dizinin konusunu hiç açmadım. Hevesim var aslında ama bana sıra gelmez :A ben de onun yerine 3 tane falan izlediğim ve sevdiğim yabancı dizileri açmıştım :A hevesimi aldım bir şekilde.
Reyting konularında da hevesim vardı, o da nasip oldu :A