Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Medyapım bence de şu anda her şirketi sollar bu ara çok kaliteli dizileri var ama Ay Yapım her ne kadar 2.liğe de düşse ismi yeter. :A

Yasak Elma'dan Baraj'a, Bara'dan Kadın'a, Kadın'dan Bizim Hikaye'ye... Son dönemde bir sürü başarılı, kaliteli işlere imza attı, atmaya da devam ediyor. :Z

Aynen, ismi yeter dediğin gibi Ay Yapım'ın.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de tam olarak izleyemiyordum kaçırdığım oluyordu dediğin gibi BAH iyiydi. Bu arada Kızım'a da bakabilirsin o da gerçekten iyiydi. :A
BAH'ın setine gidecektim ama olmadı. :A

Kızım'ın konusu ilgimi çekmedi benim ya. :( Buğra'yı pek sevmem. Leyla ve Beren için de izleyeceğimi düşünmüyorum pek. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
BAH'ın setine gidecektim ama olmadı. :A

Kızım'ın konusu ilgimi çekmedi benim ya. :( Buğra'yı pek sevmem. Leyla ve Beren için de izleyeceğimi düşünmüyorum pek. :A
Ben Bizim Hikaye'ye gitmeyi çok istiyordum İstanbul'a geldiğimde nasip olmadı :(
Ben konusundan demiştim de. :A

• Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben Bizim Hikaye'ye gitmeyi çok istiyordum İstanbul'a geldiğimde nasip olmadı :(
Ben konusundan demiştim de. :A

En son Sen Çal Kapımı setine gidecektim, ama pandemi devam edince ve vakalar artınca kaldı o da. :A Bugün yazdım, dışarıdan kimse alınmıyor dediler..

Sahne sahne göz atarım belki, ama beğeneceğimi hiç zannetmiyorum.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
En son Sen Çal Kapımı setine gidecektim, ama pandemi devam edince ve vakalar artınca kaldı o da. :A Bugün yazdım, dışarıdan kimse alınmıyor dediler..

Sahne sahne göz atarım belki, ama beğeneceğimi hiç zannetmiyorum.
Aman boşver gidersin ya. :A
Bilmiyorum ben sevdim ama tabi herkes aynı değil. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bilmiyorum mantıklı bir hamle yapabilirlersd Aralık'a kadar dayanır da boş gün yok. :A
Sevindim şans verecek olmana. :A

Savaşçı'nın stok bölümü olduğu için Ekim'e kalmayacağını düşünüyorum ve bu yüzden Pazar'a geçmez. Cumartesi'de Zümrüdüanka var.

Bay Yanlış'ı bitirip Cuma'ya alırlarsa 2 hafta anca dayanır, geçen sene Afili Aşk'ın yaptığı gibi bitene kadar Çarşamba'da devam etmeli.

Şans vermemek olmaz. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Savaşçı'nın stok bölümü olduğu için Ekim'e kalmayacağını düşünüyorum ve bu yüzden Pazar'a geçmez. Cumartesi'de Zümrüdüanka var.

Bay Yanlış'ı bitirip Cuma'ya alırlarsa 2 hafta anca dayanır, geçen sene Afili Aşk'ın yaptığı gibi bitene kadar Çarşamba'da devam etmeli.

Şans vermemek olmaz. :A
Aynen dedigin gibi ne olursa olsun sonuç hüsran olacak bu yüzden Öğretmen bir ay geç başlayabilir. :A

• Beğendim