ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bölüm başta sıkıcı geldi fakat sonra tempo yine arttı, hele son sahne.... Güldüm :A @Yiğitt çok iyi sahneler oldu sonlarda.

Bu bölüme Züleyha damga vurdu, hem Sevda'nın kapısındaki sahne hemde Behice'ye kafa tutması çok iyiydi. Behice ne kadar tehlikeli olduğunu iyice belli etti. Yılmaz bu olayların içinde hâlâ kaçalım diyor. Behice dayak yerken çok iyiydi. Sonda o köpeğin gelmeside iyi oldu :A

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölüm başta sıkıcı geldi fakat sonra tempo yine arttı, hele son sahne.... Güldüm :A @Yiğitt çok iyi sahneler oldu sonlarda.

Bu bölüme Züleyha damga vurdu, hem Sevda'nın kapısındaki sahne hemde Behice'ye kafa tutması çok iyiydi. Behice ne kadar tehlikeli olduğunu iyice belli etti. Yılmaz bu olayların içinde hâlâ kaçalım diyor. Behice dayak yerken çok iyiydi. Sonda o köpeğin gelmeside iyi oldu :A
Ben şu an 70. bölümü izliyorum, yetişeceğim inşallah kısa sürede. :A (Spoilere bakmıyorum ondan)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
70. BÖLÜM

Son sahneye şokum yani... Koskoca Hünkar'ın ölümü Behice'nin elinden mi olacaktı? :( Konağa son bakışı, Saniye'nin son bakışı...

Bu bölüme başka da yorum yapmayacağım. :T

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
73. Bölüm Fragmanı
Umarım Züleyha hamile değildir :A yeter gayri :A bence başka bir durumdur.

• İlginç

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
71. BÖLÜM

Muhteşem bir bölümdü, gözlerim dolu dolu izledim. Çok etkileyici, çok duygusaldı. Demir'in, Fekeli'nin, Saniye'nin ve tabi özellikle Haminne'nin tepkileri... Hünkar Yaman dizinin baş karakterlerinden biriydi, çok sevdiğim bir isimdi. İzlemeyi özleyeceğiz Vahide Perçin'i. :T

Sevda'nın başına kalacağı belliydi zaten, Behice ele verilmeden ortalığın düzeleceği de yok gibi...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence doğrudur, Yılmaz ile tam yakınlaşmışken bu haberi duyan Yılmaz tüm gemileri yakar. Ortalığı karıştırmak için güzel bir hamle. :D
İyide Züleyha, Demir ile arası aylardır kötü, aynı evde bile kalmadılar. Döndüğünde de Demir bir süre evde yoktu, Demir gelince de ayrı kaldılar hep :A

• Güldürdün