ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
kaçıncı bölümdeyiz biz ki sen bu kadar geride kalmiş gibi konuştun:eek:

Evet Demir'ciyim:bhr: Demir'in bişey yaptiği yok. Tamamen kışkırtma üzerine kurulu senaryo. Adamı bi rahat bırakmıyorlar ki. Züleyhası ayrı yılmazı ayrı anası apayrı:X
Hep de kaybediyor Yılmaz'a son dönemde :A

Ama hiç mi haksız yanı yok bu Demir'in. Tamam Züleyha'ya aşık oldu. Ama Yılmaz'ı öldürmeye çalıştı, bu onu kötü yapmaz mı :A Aşkta her şey mübah mıdır :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hep de kaybediyor Yılmaz'a son dönemde :A

Ama hiç mi haksız yanı yok bu Demir'in. Tamam Züleyha'ya aşık oldu. Ama Yılmaz'ı öldürmeye çalıştı, bu onu kötü yapmaz mı :A Aşkta her şey mübah mıdır :A

Bomba sahnesinimi diyorsun:A O bölümde Yılmazın neler yaptiğina bakmak gerek:A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay ne biliyim ne ara birikti, aslında ben Çukurova'yı hep böyle biriktirip izliyorum hiç güncele yetiştiğimi hatırlamıyorum ki zaten. :F
3 bölüm geriden gelsem heralde ya diziyi bırakırım yada ses olsun diye acık bırakırım:F O kadar beni bağlamaz hal alırdı:F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
50. BÖLÜM

Üç ay sonradan başladı bölüm, epey yeni olaylar sıralandı.

Saniye, Gülten'in başına gelenleri öğrendi. Gerçekten çok iyi oyuncusun be Saniye... Gülten ve Çetin yavaştan yükleniyor gibi, Çetin çıksa bi hapisten. :Z

Şermin gelip ortalığı karıştırdı yine, bu kadın da olmasa olaylar ilerlemez herhalde o kadar. Efsane valla. Hatip ağanın eşinin Müjgan'a saldırması da güzeldi, helal ablacım...

Müjgan'ın bebeği düşecek mi bakalım? Son sahnede Züleyha'nın doğumu da başlıyor gibi, Yılmaz yanında. Müjgan deli olacak anlaşılan.

Son düzenleme:
  • Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
51. BÖLÜM

Pek bir şey olduğunu söyleyemeyiz, Züleyha ve Müjgan doğum yaptı.

Züleyha'nın kızı oldu, adını Leyla koydular... Müjgan'ın oğlu oldu ama durumu iyi değil, adını Kerem Ali koydular. Bakalım yaşayacak mı çocuk?

Haminne ahırı yaktı, Adnan da içerdeydi. Bir şey olacağını sanmıyorum, senaristler böyle heyecan yaratmayı seviyor. :D

Hatip ağanın karısının Hatip'i yine yakalaması peki? :F

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
52. BÖLÜM

Şermin kahraman oldu valla, helal olsun. Adnan'ı yangınların içerisinde çıkarıp kurtardı, evi ve on altını da aldı. Bir de beğenmiyor. :A

Müjgan iyice iticileşti, Yılmaz ile boşansınlar da Behice'yi de alıp İstanbul'a dönsün artık. Behice ortalığı karıştırsa da itici olmaya başladı, bunlar hala yeğen aynı. :T:

Üç bölümü de izleyip yetiştim güncele, mükemmel detayım. :A @Forumdash

• Harika

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
52. BÖLÜM

Şermin kahraman oldu valla, helal olsun. Adnan'ı yangınların içerisinde çıkarıp kurtardı, evi ve on altını da aldı. Bir de beğenmiyor. :A

Müjgan iyice iticileşti, Yılmaz ile boşansınlar da Behice'yi de alıp İstanbul'a dönsün artık. Behice ortalığı karıştırsa da itici olmaya başladı, bunlar hala yeğen aynı. :T:

Üç bölümü de izleyip yetiştim güncele, mükemmel detayım. :A @Forumdash
50 ve 51'i atlayarak yada youtubeden parça parça mı izledin:A

Müjgan'ın haklı mıcadelesinin destekcisiyim. Ne iticileşmesi. SÜt kardeş mi olsunlar Allah aşkına. Ne kadar buyuk bi olay bu. Komşudan bir bardak şeker almaya benzemez bu :F Sanki bi bardak şeker veriyormuş gibi ZÜleyha hemen atlıyor ben emzirebilirim.

En saçma şey de Züleyaın süt emzirmek için nerde emzireyim sorusu:A Yılmaz görmemiştir kesin :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
50 ve 51'i atlayarak yada youtubeden parça parça mı izledin:A

Müjgan'ın haklı mıcadelesinin destekcisiyim. Ne iticileşmesi. SÜt kardeş mi olsunlar Allah aşkına. Ne kadar buyuk bi olay bu. Komşudan bir bardak şeker almaya benzemez bu :F Sanki bi bardak şeker veriyormuş gibi ZÜleyha hemen atlıyor ben emzirebilirim.

En saçma şey de Züleyaın süt emzirmek için nerde emzireyim sorusu:A Yılmaz görmemiştir kesin :F
Youtube'da tek parça var işte, oradan izledim. 50'yi tam izledim, 51'in bazı kısımlarını ilerlettim. 52'yi de tam izledim yani. İlerlettim dediğim de toplasan yarım saat ilerlememiştir. :A

Ay Müjgan da o zaman Fekeli'nin evine taşınsaydı, inat yapar gibi gitti yan konağa oturdu yine... Yılmaz dedi gidelim diye.

Çetin ve Gülten çifti favorim bu aralar, oraya da Fadik bir şey yapmaz inşallah. :T:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu bölüm baya heycanlıydı. Tabi 2.reklamdan sonra Gaffur ve olayları beni pek sarmadı ama genel olarak heycanlıydı.

Son iki-üç bölümdür müzikler mi değişmiş ne. Ama aşırı güzel bişey olmuş. Heycanı yansıtıyor.

ve bu bölümde adam ve adamlığı görün Demir'den :bhr: @Yiğitt @Dosi @Bully
Bu bölümüde tam olarak tüm bölüm TV'den izlediğim bir bölüm oldu.
Adamlığı bırakta asıl kahramanlıği gördük Şermin sayesinde :A :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben de daha son bölümler yok, biliyorsun biriktirip izliyorum. Yakında güncele yetişirim hayırlısıyla. :A
Ben yetişiyorsundur sandım:F Sen bıraktın mı diziyi yavaştan :F
Oluyor oluyor :A
Dünkü Demir'in Yılmaz'ları alt etme sahneleri çok iyiydi. Nihayet Demir'de kazanmaya başladı :A
Evet Hünkar'a anlatıp Fekeliyle Yılmazın eve geldiği sahnede annesine sarilması bölümn en güzel sahnesiydi::

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Yiğitt and Dosi