ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne be, 3 saat artı reklamlarla birlikte ekranda 4 küsür saat bakınacağımı mı sandın:A Evdekiler izkiyor diye denk geliyorum, yoksa işim olmaz :A ayda 1 bakıyorum ama full bölüm :A dünkünü 2.saate yakın izlemiş olabilirim :A o da senle yorumlaşabileyim diye baktım :A
Zahmet olmuş paşam sanki geldin:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
49. BÖLÜM

Epey olaylı bir bölümdü, Hünkar ve Fekeli ilişkisi bitti diyebiliriz. Her şey tepetaklak oldu, Fekeli ve Yılmaz barıştı. Demir ile Hünkar'ın durumu ne olacak bakalım, sanayi odası başkanlığını da kaybettiler seçime beraber girince. Hatip aradan girip kazandı. :F

Çetin ve Gülten ilişkisi de başlıyor diyebiliriz, Çetin'in evi basması, o sevimsizi vurması güzel sahnelerdi. Hapse düşmese iyiydi, çıkar diğer bölüme. Her bölüm biri vurulup biri hapse düşüyor zaten. :A

• Harika
Reactions: Forumdash

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Annemle babam bu diziyi çok seviyor. Beni de alıştırdılar, Perşembe akşamları izliyoruz beraber :A Zaman zaman ağır bulsam da işlenişi güzel, içine çekiyor.

Geçtiğimiz haftalarda Adana'ya gitti bizimkiler. Oyuncuların kaldığı otelde kalmışlar, çoğunu görmüşler. :D Babam Hatip Ağa'yı çok sever, resim çekinmiş onunla :D Ramo ekibi de aynı otelde kalıyormuş, şu anda ünlü kaynıyor o otel. :A @Yiğitt @serhatt @Çiğdem @Forumdash @vadikızı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Annemle babam bu diziyi çok seviyor. Beni de alıştırdılar, Perşembe akşamları izliyoruz beraber :A Zaman zaman ağır bulsam da işlenişi güzel, içine çekiyor.

Geçtiğimiz haftalarda Adana'ya gitti bizimkiler. Oyuncuların kaldığı otelde kalmışlar, çoğunu görmüşler. :D Babam Hatip Ağa'yı çok sever, resim çekinmiş onunla :D Ramo ekibi de aynı otelde kalıyormuş, şu anda ünlü kaynıyor o otel. :A @Yiğitt @serhatt @Çiğdem @Forumdash @vadikızı
Ne çok ortak dizimiz varmış aşko, Mucize Doktor'u izlemiyorum deme ama? :A

Ben 50. bölümü izleyemedim daha, güzel akıcı bir iş. Biraz tekrara düşse de izletiyor kendini. :bhr: Ben Saniye ablayı seviyorum. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ne çok ortak dizimiz varmış aşko, Mucize Doktor'u izlemiyorum deme ama? :A

Ben 50. bölümü izleyemedim daha, güzel akıcı bir iş. Biraz tekrara düşse de izletiyor kendini. :bhr: Ben Saniye ablayı seviyorum. :bhr:
Ne güzel işte, izler yorumlaşırız bol bol. :A Mucize Doktor tüm bölümü izlemiyorum da, denk geldikçe işte, youtube'da vurucu sahnelerine bakıyorum ara ara. :A O da güzel dizi. :D Bu sezon epey güzel diziler var geçen sezona göre :D

Sen Çukurova'nın ilk müdavimlerindenmişsin. :A 3.sezonu da olur gibi. :D Hahah Saniye'yi seviyorsan Züleyha'ya gıcık oluyorsun o zaman. :A Hemen hemen tüm oyuncular çok başarılı zaten rollerinde, Gaffur ve Hatiple de komedi ihtiyacımızı karşılıyoruz. :D

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne güzel işte, izler yorumlaşırız bol bol. :A Mucize Doktor tüm bölümü izlemiyorum da, denk geldikçe işte, youtube'da vurucu sahnelerine bakıyorum ara ara. :A O da güzel dizi. :D Bu sezon epey güzel diziler var geçen sezona göre :D

Sen Çukurova'nın ilk müdavimlerindenmişsin. :A 3.sezonu da olur gibi. :D Hahah Saniye'yi seviyorsan Züleyha'ya gıcık oluyorsun o zaman. :A Hemen hemen tüm oyuncular çok başarılı zaten rollerinde, Gaffur ve Hatiple de komedi ihtiyacımızı karşılıyoruz. :D
Ay hiç sorma, bir de başıma Babil ve Zemheri çıktı. Daha onlara bakmam lazım, Öğretmen geliyor daha... Hangini izleyeceğimi şaşırıyorum. :T:

İlk bölümden beri izliyorum tabi, Saniye'yi seviyorum çok iyi rol yapıyor ama Züleyha'cıyım. :A Gaffur'u da çok severim ama bazen de deli ediyor beni. :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ay hiç sorma, bir de başıma Babil ve Zemheri çıktı. Daha onlara bakmam lazım, Öğretmen geliyor daha... Hangini izleyeceğimi şaşırıyorum. :T:

İlk bölümden beri izliyorum tabi, Saniye'yi seviyorum çok iyi rol yapıyor ama Züleyha'cıyım. :A Gaffur'u da çok severim ama bazen de deli ediyor beni. :A
Babil süper, Zemheri'nin fragmanları beni çekmedi, gel beni izle demedi yani :A Öğretmen'i izleriz tabii ki. :bhr: Nasılsa boşum ben şimdilik. :A

Züleyha çok güzel, Hilal hanım da rolünü çok iyi yapıyor. :bhr: Gaffur sahtekar mahtekar ama güldürüyor işte :A

• Harika
Reactions: Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,808
Puanı
1,060

Ay sen niye gitmedin Murat'la foto çekinirdin :A

• Üzücü

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060

vayy ne güzel baban ne güzel etmiş yaa benim babamda Yılmazı sever izlemiyor diziyi ama Dirilişte çok sevmişti ben bakmaya çalışıyorum ara ara benimle bakıyor oda :D

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu bölüm baya heycanlıydı. Tabi 2.reklamdan sonra Gaffur ve olayları beni pek sarmadı ama genel olarak heycanlıydı.

Son iki-üç bölümdür müzikler mi değişmiş ne. Ama aşırı güzel bişey olmuş. Heycanı yansıtıyor.

ve bu bölümde adam ve adamlığı görün Demir'den :bhr: @Yiğitt @Dosi @Bully

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu bölüm baya heycanlıydı. Tabi 2.reklamdan sonra Gaffur ve olayları beni pek sarmadı ama genel olarak heycanlıydı.

Son iki-üç bölümdür müzikler mi değişmiş ne. Ama aşırı güzel bişey olmuş. Heycanı yansıtıyor.

Ben daha 50. bölümü izleyemedim, hafta sonu tamamlayıp yetişeceğim inşallah. :Z Son iki üç bölümdür epey hava gelmiş diziye deniyor, bayağı olaylıymış. :Z

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Demircisin demek :A Ben diziyi başından beri seyretmediğim için bir taraf tutmuyorum :A Herkesin haklı ve haksız yönleri varmış gibi geliyor :D

Bu bölümü biraz durgun buldum ben. Son sahnelerde hareketlendi :A Züleyha ve Müjgan beni de yordular tripleriyle :A

Halanın eline büyük koz geçti. :A

Demir nasıl kurtulacak bakalım. Yılmaz'ı vurmaya giderken Yılmaz onu kurtarmasın :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben daha 50. bölümü izleyemedim, hafta sonu tamamlayıp yetişeceğim inşallah. :Z Son iki üç bölümdür epey hava gelmiş diziye deniyor, bayağı olaylıymış. :Z
kaçıncı bölümdeyiz biz ki sen bu kadar geride kalmiş gibi konuştun:eek:
Demircisin demek :A Ben diziyi başından beri seyretmediğim için bir taraf tutmuyorum :A Herkesin haklı ve haksız yönleri varmış gibi geliyor :D

Bu bölümü biraz durgun buldum ben. Son sahnelerde hareketlendi :A Züleyha ve Müjgan beni de yordular tripleriyle :A

Halanın eline büyük koz geçti. :A

Demir nasıl kurtulacak bakalım. Yılmaz'ı vurmaya giderken Yılmaz onu kurtarmasın :A
Evet Demir'ciyim:bhr: Demir'in bişey yaptiği yok. Tamamen kışkırtma üzerine kurulu senaryo. Adamı bi rahat bırakmıyorlar ki. Züleyhası ayrı yılmazı ayrı anası apayrı:X

• Güldürdün
Reactions: Bully and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
kaçıncı bölümdeyiz biz ki sen bu kadar geride kalmiş gibi konuştun:eek:

Evet Demir'ciyim:bhr: Demir'in bişey yaptiği yok. Tamamen kışkırtma üzerine kurulu senaryo. Adamı bi rahat bırakmıyorlar ki. Züleyhası ayrı yılmazı ayrı anası apayrı:X
Siz şu an 52. bölümü izliyorsunuz, ben 50. bölümdeyim. Yani 50-51 ve 52. bölüm var izlemem gereken. :A

• İlginç