ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben son çare ATV yi telefona indirdim oradan izledim.
Ay bu üç saate telefon mu dayanır, benim telefon iş görüşmeleri nedeniyle durmuyor ki zaten. Mümkün değil izlemem telefondan... Kendi sitesinden neden kaldırmış? :(

Neden böyle olmuş::eek: 2 tane çukurova kanalıvardı şimdi diğeri de yok(b)
Ekran başında izlensin diye büyük ihtimalle, daha önce de yapıyorlardı bazı kanallar bunu. Hiç sevmem. :T:

• İlginç
Reactions: Forumdash

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Ay bu üç saate telefon mu dayanır, benim telefon iş görüşmeleri nedeniyle durmuyor ki zaten. Mümkün değil izlemem telefondan... Kendi sitesinden neden kaldırmış? :(

Ekran başında izlensin diye büyük ihtimalle, daha önce de yapıyorlardı bazı kanallar bunu. Hiç sevmem. :T:
Çok zor oldu zaten bende parça parça izledim, esas saçmalık ATV'nin kendi sitesinden de izlenmemesi masaüstünden.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Şey vpn kullanmayı biliyorsunuz dimi? @serhatt yurtiçine yasaklamişlar sadece:( yurtdişi izlenmeden daha çok para kazanılıyorsa tabi:A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
47. BÖLÜM

Pek olaylı bir bölüm değildi, yani Fekeli ve Hünkar'ın fotoğrafı gazete çıktı. Şermin verdi fotoğrafları, tabi inkar etti. Olaylar oranın üzerinden ilerledi, bölüme damgayı orası vurdu yani. Son sahnede de Fekeli'nin Hünkar'a evlilik teklifi etmesi olay sahneydi cidden. :D

Haminne'nin Yılmaz ve Müjgan'ın evine gittiği sahne de güldürdü. :D

• Harika
Reactions: Forumdash