ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
İlk fragman harika 2.fragman da yılmaz krosu yuzunden düşük kalmiş:A @Yiğitt @Dosi
Bu diziyi bıraktım sayılır yine :A her hafta belki yarım saatine denk gelip izliyorum ve fragmanlardan takip ediyorum :A Bu sezon bir kac bölüm cidden iyiydi ama şimdi hep başa sarmalar falan sıkıyor artık.
3. fragmanın tek güzel yanı şarkı :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
46. BÖLÜM

Bölümü üç güne yayarak izledim maşallah, anca bitiyor. :F @Forumdash

Şermin hapiste kalsaydı biraz keşke ya, hemen salıverdiler. Hatip Ağa ile yakalandı, ondan pek bir şey çıkmadı tabi. Şermin de Fekeli ve Hünkar'ın üzerine oynayacak. :D

Behice ortalığı karıştırmaya başladı, iyiden iyiye yerleşiyor Fekeli'nin yanına. Fekeli'den yüz bulamayacak, orası ayrı. :D

Müjgan ve Yılmaz'ın, Yaman konağının yanına taşınması saçma ve gereksiz bir atılım. Bir an önce gitsinler Fekeli'nin yanına. :T:

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
46. BÖLÜM

Bölümü üç güne yayarak izledim maşallah, anca bitiyor. :F @Forumdash

Şermin hapiste kalsaydı biraz keşke ya, hemen salıverdiler. Hatip Ağa ile yakalandı, ondan pek bir şey çıkmadı tabi. Şermin de Fekeli ve Hünkar'ın üzerine oynayacak. :D

Behice ortalığı karıştırmaya başladı, iyiden iyiye yerleşiyor Fekeli'nin yanına. Fekeli'den yüz bulamayacak, orası ayrı. :D

Müjgan ve Yılmaz'ın, Yaman konağının yanına taşınması saçma ve gereksiz bir atılım. Bir an önce gitsinler Fekeli'nin yanına. :T:
Hünkarı gör estiriyordu dün:A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

@Dosi hani söylemezdi:A ben bi kç bölüm sonra ortaya cıkar sanmiştim:A yılmaz heralde yılbaşi arasında öğrencek:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi