ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
39. BÖLÜM

Müjgan'ın sevimsiz babası intihar etti ve diziye veda etti. Esra Dermancıoğlu da yani 'Behice' reis de aktif rol almaya başladı. Fekeli'yi kapmaya çalışacak anlaşılan. :A

Hatip Ağa şimdi de Gaffur'u eline aldı, içten içe ilerliyor aile ortamında... Şermin ile yakalansa da eğlensek biraz, onun karısı yolar Şermin'i.

Pek bir olay da olmadı bu bölüm. :D

• Harika
Reactions: Forumdash

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
40. BÖLÜM

Bayağı dolu dolu bir bölümdü, reytinglerin yükselmesine şaşırmamak gerek. :D

Öncelikle bölümün ilk dakikalarındaki o kamyon sahnesi neydi? Çocuk oturmuş yere, kamyon durması gerekirken korna çalıyor, Züleyha kendini yere atıyor, Yılmaz da çocuğu kurtmaya koşuyor. Çok gereksiz bir sahneydi, heyecan yaratsın diye doldurmuşlar.

Züleyha, Hamine'yi alıp gidiyordu. Sonradan Hamine nasıl konağa döndü? Orası meçhul? (b)

Şermin parayı aldı ama mahkemeye gelmedi, neler karıştırıyorlar acaba? Hünkar da keşke önce şahitliği görseydi, sonradan parayı verseydi.

Hatip Ağa da iyice başrole döndü, her şeyin altından çıkıyor adam. :D

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
41. BÖLÜM

Sezonun en iyi bölümüydü diyebilirim. :X

Demir hapisten çıktı, Şermin ifadesini değiştirdi. Demir mevzusu sıkmaya başlamıştı, neyse ki uzatmadılar daha fazla. Şermin, isim olarak Hatip Ağa'yı mı verdi orasını anlayamadım. Umarım adını vermiştir, Hatip Ağa da Anamur yollarına kaçışa başladı bile. :A

Saniye'nin merdivenlerden düşüşü üzdü ama sonrasında yaşananlar güldürdü, Gaffur öyle abarttı ki Hünkar da korktu ne oldu diye. :F

Behice Hala konağa yerleşti, o da Fekeli'ye yakar. Hünkar delirir.

Züleyha ve Yılmaz samimi olarak ilk kez yanaşıyor sanırım. Senaristler Züleyha'yı yine Demir'e yanaştırmaz umarım, Züleyha'yı ikizler burcu yapacağız bu gidişle. :D

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
42. BÖLÜM

Çok güzel bölümdü, doya doya izledim. Züleyha gümbür gümbür döndü, Demir'i inandırınca tüm mesele halloldu zaten. Saniye ve Gaffur konaktan yollandı, Gülten'in sayesinde geri döndüler. Gülten epey işe yarıyor, bir ara Züleyha & Yılmaz yakalanacağı sırada iyi kurtardı. :D

Beklediğimiz gibi bir son oldu... Züleyha & Yılmaz kaçacakken Müjgan'ın hamile olduğu ortaya çıktı, zaten tahmin edilebilir bir şeydi. :T:

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
43. BÖLÜM

42. bölüme göre durgun bir bölümdü, pek bir olay olmadı. Yılmaz'ın son dakikada Züleyha'yı bırakması araları soğuttu yine. Başa döndük tekrar, dizinin bu sarmalı beni mahvedecek. :T:

Senaristlerin Züleyha'yı böyle yansıtmalarına sinir oluyorum. Bir bölümde Yılmaz için ağlıyor, mahvoluyor. Diğer bölüme Demir'le dansa kalkıyor, ona gülüyor falan. 43 bölümdür aynı şey, Züleyha'yı daha doğru yansıtın artık...

Sünnet şöleni mahvoldu, tavuklar bozuk çıktı. Gaffur konaktan tamamen kovulacak bu gidişle, Hatip ile iş mi yapılır? :F

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
44. BÖLÜM

Saniye reis çiftliğin kahyası oldu, epey de yakıştı zaten. Gaffur epey bozuldu. :A

Son sahnenin anlamı neydi anlamadım, Demir'in öncesinden tepkisini de çözemedik. Hünkar, geçip Demir'e Yılmaz'lara gideceğiz deyince Demir'in gürlemesi lazımdı... Ortalık yine karıştı bilindiği üzere, barış falan yok. :F Züleyha da çok güzel olmuştu...

Müjgan çocuğu aldırmadı, Yılmaz her şeyi açıkladı. Behice dolduruşa getiriyor Müjgan'ı...

• Harika

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.fragmanı Yılmaz yüzünden beğenmedim demiştim :A Şimdi de aşklı meşkli video paylaşmişlar :A @Yiğitt ikinciden daha iyi çünkü Demircim ağlıyor:A

Yükseliş bekliyorum bu hafta:Z

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2.fragmanı Yılmaz yüzünden beğenmedim demiştim :A Şimdi de aşklı meşkli video paylaşmişlar :A @Yiğitt ikinciden daha iyi çünkü Demircim ağlıyor:A

Yükseliş bekliyorum bu hafta:Z
Şu an 46. bölümün 45. dakikasındayım. Yarına anca tamamlarım, bölüyorum malum 2.5 saat olunca. :A

• Güldürdün