ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Demir kadar esaslı bir karakter görmedim ??? @Yiğitt @serhatt @Dosi @xemrexxx
Fragman bari izler insan yaa yazıklar olsun :F Tımur yemege cıkmıyor diye bu kadar trip atılmaz:F

İtiraf etti çocugun Yılmazdan oldugu:A
Bende sandım gidip Yılmaz'a falan demiş :A Neresi esaslı.
Yalnız şu ? yorumuna bayıldım :A
Ama anası danasının bildiğini bilmiyordu. Anası da danasına kakalıyordu sıpayı:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
32. BÖLÜM

Ercüment'ten beklenen tavır... Ah be Gülten... Ercüment, Gülten'e tecavüz etti. Yılmaz birkaç dakika daha erken gelseydi keşke. Ercüment, Yılmaz'ı da vurdu son sahnede. Yılmaz'ın bu kaçıncı vuruluşu ey senarist, çok mu tekrara başladın? :(

Seher & Demir olayı şimdilik kapandı ama o olay açılacak tabi yeniden. Ercüment, Gülten'in yanında ağzından kaçırdı olayı. Sezon finalinde patlayabilir bu olay.

Yeni bölümü bekliyorum merakla, sezon finaline doğru sürprizler başladı.

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
33. BÖLÜM

Ercüment niye bu kadar erken ayrıldı... Ölerek diziye veda etti, büyük renk katıyordu bence. Olan Gülten'e oldu, Çetin ile de çok iyi ikili olurlardı. Hala da olurlar zaten de ne bileyim, Gülten bu olaydan sonra epey uzak kalır olaylara sanırım. :T:

Seher hamileyim diye ağlaya ağlaya geldi, Demir tabi çocuk benim olamaz diye kesin reddetti. Annesine de benim çocuğum olmuyor dedi, Adnan'ın çocuğunun Yılmaz olduğunu kabullendi.

Saniye'nin Şermin'in üzerine yürüdüğü sahneler güldürdü, senciyiz Saniye reis. :Z

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haftaya sezon finaliymiş :eek: @Yiğitt @Dosi @xemrexxx Fragman heycanlı ama olayı anladiğim an tüm heycanım kaçtı adfgsahjdka

Görüntelenme olmadan yakaladım :A

Ekli dosyayı görüntüle 68198
Mektup nihayet bulundumu yani? :F kesin başka birşeyi okumuştur yine :A
Fragman güzel evet ama bölüm genelde boş oluyor. Bugün biraz kısa videoları izledim. Taaaaaa ilk zamanlarda Gülten ve o şöför olsun diye yazmıştım. Kızın hayatını mahfettiler sonra oğlan açılabildi :T:

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mektup nihayet bulundumu yani? :F kesin başka birşeyi okumuştur yine :A
Fragman güzel evet ama bölüm genelde boş oluyor. Bugün biraz kısa videoları izledim. Taaaaaa ilk zamanlarda Gülten ve o şöför olsun diye yazmıştım. Kızın hayatını mahfettiler sonra oğlan açılabildi :T:
hmmm davul bile dengi dengine demek dAFGSDHAJDKSALFD:F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
35. BÖLÜM

Daha iyi bir sezon finali olabilirdi, fazla da gelişme olmadı açıkçası.

Züleyha hamile, bu sefer babası Demir... Demir'in çocuğu olmuyor anlayışı da yıkıldı, Demir doktora gitti ve çocuğu olabileceğini öğrendi. Züleyha'ya da iftira attı boş yere.

Müjgan ve Yılmaz evlendi, Yılmaz son sahnede Züleyha'nın mektubundan bir kısmı gördü ve durumu anladı.

Saniye ve Gaffur arası epey bozuk, Seher konaktan yollandı ama Gaffur gidip yanında olduğunu belirtti Seher'e... Boşayacağım dedi Saniye'yi. :( Saniye'nin çocuğunun olmayışının sürekli yüzüne vurulması üzüyor.

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
35. BÖLÜM

Daha iyi bir sezon finali olabilirdi, fazla da gelişme olmadı açıkçası.

Züleyha hamile, bu sefer babası Demir... Demir'in çocuğu olmuyor anlayışı da yıkıldı, Demir doktora gitti ve çocuğu olabileceğini öğrendi. Züleyha'ya da iftira attı boş yere.

Müjgan ve Yılmaz evlendi, Yılmaz son sahnede Züleyha'nın mektubundan bir kısmı gördü ve durumu anladı.

Saniye ve Gaffur arası epey bozuk, Seher konaktan yollandı ama Gaffur gidip yanında olduğunu belirtti Seher'e... Boşayacağım dedi Saniye'yi. :( Saniye'nin çocuğunun olmayışının sürekli yüzüne vurulması üzüyor.
Kuzgun'un sezon finalini izle artık.ss

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
36. BÖLÜM (2. SEZON İLK BÖLÜMÜ)

Bayağı olaylı başladı, Züleyha bebeğini aldıracakken Demir geldi ve son anda vazgeçirdi. Olan garibim Şermin'e oldu, Demir o sinirle gidip Şermin'in evini yaktı.

Müjgan ve Yılmaz evlendi. Yılmaz'ın kafasında ise Züleyha'nın ona bıraktığı mektup var, son sahnede Hünkar ile yüzleşti. Olay artık netleşti, bakalım Züleyha & Yılmaz tarafında neler olacak?

Ay bu dizide de vurulmalar hiç bitmiyor, bu sefer de son sahnede Fekeli vuruldu. :T: Yılmaz, Hünkar'ı vurayım derken silah arada kaldı, klasik sahne bu dizide artık vurulma olayı. :A

Gaffur'u özlemişim, Saniye'yi özlemişim... Saniye'nin Seher'in çocuğunu istemesi, onu büyüteceğim demesi çok güzeldi. Seviyorum Saniye'yi. :bhr:

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi baktın mı sezona? :Z
Yok artık hisettinmi baktığımı :eek:
Ben çoktan bırakmıştimda yeni sezon bölümünü merak ettim ne var ne yok diye. Biraz üstten baktim bu akşam ve daha bitirmedim :A senin üsteki yoruma sonra bakacam. Arada atladim ve Şermin'e ne oldu merak ettim. sonra yangın kısmına geri dönecem, tabi sorumun cevabıni izlemediğim kısımlarda bulmazsam:A
bak kırmızı çizgili kısıma kadar izledim, yani yarısından çoğu :A
Screenshot_20190921-213850.png

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok artık hisettinmi baktığımı :eek:
Ben çoktan bırakmıştimda yeni sezon bölümünü merak ettim ne var ne yok diye. Biraz üstten baktim bu akşam ve daha bitirmedim :A senin üsteki yoruma sonra bakacam. Arada atladim ve Şermin'e ne oldu merak ettim. sonra yangın kısmına geri dönecem, tabi sorumun cevabıni izlemediğim kısımlarda bulmazsam:A
bak kırmızı çizgili kısıma kadar izledim, yani yarısından çoğu :A
Ekli dosyayı görüntüle 71849
Bu diziyi forumda sen, ben ve @Forumdash dışında izleyen yok sanırım. İzleyenlerden biri benim, diğeri yani Forumdash yok. Son umut sana sorayım dedim, izle de bekliyorum yorumunu. Öyle konuşuruz. :Z

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu diziyi forumda sen, ben ve @Forumdash dışında izleyen yok sanırım. İzleyenlerden biri benim, diğeri yani Forumdash yok. Son umut sana sorayım dedim, izle de bekliyorum yorumunu. Öyle konuşuruz. :Z
Neyse senin için fikir sahibi olup arada sana eşlik etmek icin kısa kısa videolardan takip edeyim bari :A 2 buçuk saat ekran başınsa kalamam ben :A Kuzgun harici dizim yok. Vakit ayırırim bunada arada :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Neyse senin için fikir sahibi olup arada sana eşlik etmek icin kısa kısa videolardan takip edeyim bari :A 2 buçuk saat ekran başınsa kalamam ben :A Kuzgun harici dizim yok. Vakit ayırırim bunada arada :A
2 saat 20 dakika, dizi de biraz tekrara düşüyor ama seviyorum işte izliyorum. Geçen sezon çok tekrara düştü. Züleyha evden kaç, Demir kaç getir, sonra 2-3 bölümde birisi vuruluyor. Aynı olay üzerinden bir gelişme olmadan devam etmişti...

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
2 saat 20 dakika, dizi de biraz tekrara düşüyor ama seviyorum işte izliyorum. Geçen sezon çok tekrara düştü. Züleyha evden kaç, Demir kaç getir, sonra 2-3 bölümde birisi vuruluyor. Aynı olay üzerinden bir gelişme olmadan devam etmişti...
Senin yorumlardan takip ediyordum o sıra :F işte insan bi izledimi pat diye bırakamıyor. Bu sezonda kısa videolardan giderim artık :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
36. BÖLÜM (2. SEZON İLK BÖLÜMÜ)

Bayağı olaylı başladı, Züleyha bebeğini aldıracakken Demir geldi ve son anda vazgeçirdi. Olan garibim Şermin'e oldu, Demir o sinirle gidip Şermin'in evini yaktı.

Müjgan ve Yılmaz evlendi. Yılmaz'ın kafasında ise Züleyha'nın ona bıraktığı mektup var, son sahnede Hünkar ile yüzleşti. Olay artık netleşti, bakalım Züleyha & Yılmaz tarafında neler olacak?

Ay bu dizide de vurulmalar hiç bitmiyor, bu sefer de son sahnede Fekeli vuruldu. :T: Yılmaz, Hünkar'ı vurayım derken silah arada kaldı, klasik sahne bu dizide artık vurulma olayı. :A

Gaffur'u özlemişim, Saniye'yi özlemişim... Saniye'nin Seher'in çocuğunu istemesi, onu büyüteceğim demesi çok güzeldi. Seviyorum Saniye'yi. :bhr:
Tamamladım şimdi. Bu kaçıncı vurulma :A
Yakında Müjgan'da hamile kalır iyice kördüğüm olurlar. Şuan Yılmaz birşeyleei öğrenmiş olsada başa sarar herşey. Züleyha Yilmaz'in evliliğinden dolayı gurur yapıp artık Demir'i sevdiğini söyler ve tüm sezonda böyle sürüp gider.
Saniye çok duygulandırdi bu bölüm. Gaffur'la yine bölümün en iyi rol yapan oyuncularıydi.
Şerminciğime acıdim :T
Haftayı sabırsızlikla beklemiyorum :A Az çok ne olacağı belli zaten :F

• Harika