ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Forumdash geçenki sözümü tutup, yoruma buradan giriş yapiyorum :A
Evet hep ayni tantana :A aylardır izlemememe rağmen videolarda soru işareti oluşturacak birşey olmadı. Aynı tantana olduğunun göstergesi :A

En son bölümü biraz izledim. Dizide ilgimi çeken Saniye ve Şermin kısımları oldu.Tanıtımlarda kuzeni gördümde, sahnesine hiç denk gelmedim videoarda :F

Demir kısırdı galiba ve bunu kendisi bilmiyordu, Hünkar biliyor ve eğer öyle bir durum varsa Hünkar, küçük kurnaz Seher'in biletini keser :A
En son şu sahneyi izleyip geldim :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,482
Puanı
1,060
Evet hep ayni tantana :A aylardır izlemememe rağmen videolarda soru işareti oluşturacak birşey olmadı. Aynı tantana olduğunun göstergesi :A

En son bölümü biraz izledim. Dizide ilgimi çeken Saniye ve Şermin kısımları oldu.Tanıtımlarda kuzeni gördümde, sahnesine hiç denk gelmedim videoarda :F

Demir kısırdı galiba ve bunu kendisi bilmiyordu, Hünkar biliyor ve eğer öyle bir durum varsa Hünkar, küçük kurnaz Seher'in biletini keser :A
Seher'in biletini kesemez, eğer bebeği inkar ederse oğlunun kısır olduğu ortaya çıkar, mecburen kabullenecek :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Söz verdiğini hatırlamıyorum ama aynı tantana dediğini mıh gibi aklıma kazıdım:T:

Hünkar'ımız herkesi, hepsini evirip çevirip hizaya sokacaktır. Seherin suyu kaynadı.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Söz verdiğini hatırlamıyorum ama aynı tantana dediğini mıh gibi aklıma kazıdım:T:

Hünkar'ımız herkesi, hepsini evirip çevirip hizaya sokacaktır. Seherin suyu kaynadı.
tantana lafìna diyeceklerim var ama konu başka yerde ve uzar demiştin, bende sana ozaman kısa videolari izleyip, dizinin konusunda yazarım sana demiştim. Şimdi hatırladınmı? :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tantana lafìna diyeceklerim var ama konu başka yerde ve uzar demiştin, bende sana ozaman kısa videolari izleyip, dizinin konusunda yazarım sana demiştim. Şimdi hatırladınmı? :A
Sohbeti hatırlıyorum da söz olarak algılamadım demek istediğim:A Noldu da bıaktın?? Bence en önemli soru bu :A

• Güldürdün