ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
27. BÖLÜM

Çatışma sahnesi güzeldi, kafamız şişti sesten. Yılmaz vuruldu, bu nedenle pek aktif değildi bölümde. Neyse ki durumu iyiydi, sorun yok.

Demir, Adnan'ı kaçırdı. (Bu kaçıncı kaçırışı :F)

Züleyha, Yılmaz'a her şeyi anlattığı bir mektup yazdı ve yolladı. Bakalım Yılmaz'ın eline ulaşacak mı? Züleyha da intihar edecek sanırsam. :(

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
27. BÖLÜM

Çatışma sahnesi güzeldi, kafamız şişti sesten. Yılmaz vuruldu, bu nedenle pek aktif değildi bölümde. Neyse ki durumu iyiydi, sorun yok.

Demir, Adnan'ı kaçırdı. (Bu kaçıncı kaçırışı :F)

Züleyha, Yılmaz'a her şeyi anlattığı bir mektup yazdı ve yolladı. Bakalım Yılmaz'ın eline ulaşacak mı? Züleyha da intihar edecek sanırsam. :(
Çocuk kastları hiç iyi değil:A Bebek değişmeli yada biraz daha büyük gelmeli:A Renkli gözlü gelse iyiydi:A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
28. BÖLÜM

Bölüm nasıldı anlayamadım, Züleyha bölüm boyu yok gibiydi zaten. Hünkar Hanım, garibim kızı ruh hastalıkları hastanesine götürdü. Son sahnede Demir yanında gitti, alıp kurtarsın. :(

Züleyha intihar etti, bileklerini kesti. Neyse ki vaktinde yetiştiler.

Müjgan'ı da geri getirdiler, Yılmaz'ın yanına yerleşti. Bakalım nasıl gidecek ikili? Züleyha'nın mektubu da bir ulaşsaydı artık Yılmaz'a. :T:

Gaffur ve Seher... Saniye'ye yapılır mı bu be, yazıklar olsun Gaffur. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
29. BÖLÜM

Bölüme damga vuran sahne açık ara Gaffur ve Seher'in Saniye tarafından yakalanması... Saniye döktürdü o sahnede, çok iyi oyuncu gerçekten. Seher'den yeni adımlar bekliyoruz. :A

Herhalde ilk kez dizinin sonu kötü bitti, yani her bölümde heyecanlı, bir olay olduğunda biterdi. Bu bölüm Ali Fekeli ve Hünkar sarılmış dururken pat bitti.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
30. BÖLÜM

Rüzgar Aksoy havasıyla diziye geldi, yakışmış 'Ercüment' rolüne de. Hünkar'ın yeğeni, Demir'in kuzeni. Parası olmadıkça çıkıp gelen tip, pek de sevilmiyor anladığım kadarıyla. Ama diziye büyük renk katacağı da kesin, Fadik ile iyi ikili olurlar. :A

Cengaver, Yılmaz & Fekeli ikilisiyle iyi dost oluyor. Arsayı da Yılmaz'a satmış, Demir bayağı bozuldu. :A

Demir'i şikayet edenin de Şermin olduğu ortaya çıktı, Şermin'in yolu yol değil...

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa Seher b git pls:mad: Ne ara senaryoya yön veren biri oldu bu slk?

30. BÖLÜM

Rüzgar Aksoy havasıyla diziye geldi, yakışmış 'Ercüment' rolüne de. Hünkar'ın yeğeni, Demir'in kuzeni. Parası olmadıkça çıkıp gelen tip, pek de sevilmiyor anladığım kadarıyla. Ama diziye büyük renk katacağı da kesin, Fadik ile iyi ikili olurlar. :A

Cengaver, Yılmaz & Fekeli ikilisiyle iyi dost oluyor. Arsayı da Yılmaz'a satmış, Demir bayağı bozuldu. :A

Demir'i şikayet edenin de Şermin olduğu ortaya çıktı, Şermin'in yolu yol değil...
Yeni gelen oyuncu yerine Züleyhan'nın abisi olabilirdi :A Şermin'in bi kızı gelemedi gitti :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yaa Seher b git pls:mad: Ne ara senaryoya yön veren biri oldu bu slk?

Yeni gelen oyuncu yerine Züleyhan'nın abisi olabilirdi :A Şermin'in bi kızı gelemedi gitti :F
Diziden bazı yerlerde basitlik akıyor da yapacak bir şey yok. :F Demir ve Züleyha sinemaya gidiyor, ne şanstır Yılmaz ve Müjgan da gidiyor. Daha bunun gibi çok tesadüfi basitlikler var, onlar da dikkatimi çekiyor. :T:

Veli noldu ya, öldü herhalde ciddi ciddi? Ben hala bir yerlerden çıkıp geleceğini düşünüyorum. :F Şermin'in kızını yeni sezona saklıyorlardır, bu sezondan harcamazlar. :D Seher'i harcayacaklar bence sezon finalinde, son bölümlerde bu kadar öne çıkması bana gidecek işareti gibi geldi.

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Diziden bazı yerlerde basitlik akıyor da yapacak bir şey yok. :F Demir ve Züleyha sinemaya gidiyor, ne şanstır Yılmaz ve Müjgan da gidiyor. Daha bunun gibi çok tesadüfi basitlikler var, onlar da dikkatimi çekiyor. :T:

Veli noldu ya, öldü herhalde ciddi ciddi? Ben hala bir yerlerden çıkıp geleceğini düşünüyorum. :F Şermin'in kızını yeni sezona saklıyorlardır, bu sezondan harcamazlar. :D Seher'i harcayacaklar bence sezon finalinde, son bölümlerde bu kadar öne çıkması bana gidecek işareti gibi geldi.
En son dayak yiyip gazeteye cıkmıştı :F Yeni gelenin rolü onla aynı nerdeyse:F Hünkarın ablası ölmüş mü? Niye Haminne onu seviyordu. Hep böyle gizli karakterler çıkması güzel.

O basitlik olay ilk bölümlerden beri var:X Hep kesik kesik sahneler. Sanırım yurtdişina sattıklarında 40-60 dakka hızlı ilerlesin diye heralde? Mesela, bölüm o sahnelerde bitse yabancılarda ertesi günü unutacaklar:A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En son dayak yiyip gazeteye cıkmıştı :F Yeni gelenin rolü onla aynı nerdeyse:F Hünkarın ablası ölmüş mü? Niye Haminne onu seviyordu. Hep böyle gizli karakterler çıkması güzel.

O basitlik olay ilk bölümlerden beri var:X Hep kesik kesik sahneler. Sanırım yurtdişina sattıklarında 40-60 dakka hızlı ilerlesin diye heralde? Mesela, bölüm o sahnelerde bitse yabancılarda ertesi günü unutacaklar:A
Hünkar'ın ablası olduğundan bugün haberim oldu, ölmüş evet. Ercüment'in annesiymiş işte. Haminne bölümde şey dedi ya Hünkar fena, diğer kızım daha iyi falan diye. :A

Yine de izletiyor dizi, Saniye-Gaffur-Seher üçlüsü şimdilik büyük renk katıcı. :Z Saniye'ye bayılıyorum, çok iyi oynuyor gerçekten. Gaffur da öyle...

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hünkar'ın ablası olduğundan bugün haberim oldu, ölmüş evet. Ercüment'in annesiymiş işte. Haminne bölümde şey dedi ya Hünkar fena, diğer kızım daha iyi falan diye. :A

Yine de izletiyor dizi, Saniye-Gaffur-Seher üçlüsü şimdilik büyük renk katıcı. :Z Saniye'ye bayılıyorum, çok iyi oynuyor gerçekten. Gaffur da öyle...
Fadik'e üzülmece olacak ilerleyen bölümlerde:A

• Güldürdün