ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Forumdash geçenki sözümü tutup, yoruma buradan giriş yapiyorum
Evet hep ayni tantana aylardır izlemememe rağmen videolarda soru işareti oluşturacak birşey olmadı. Aynı tantana olduğunun göstergesi

En son bölümü biraz izledim. Dizide ilgimi çeken Saniye ve Şermin kısımları oldu.Tanıtımlarda kuzeni gördümde, sahnesine hiç denk gelmedim videoarda

Demir kısırdı galiba ve bunu kendisi bilmiyordu, Hünkar biliyor ve eğer öyle bir durum varsa Hünkar, küçük kurnaz Seher'in biletini keser
En son şu sahneyi izleyip geldim

Reactions: Forumdash

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
Seher'in biletini kesemez, eğer bebeği inkar ederse oğlunun kısır olduğu ortaya çıkar, mecburen kabullenecek

Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Seher'in biletini kesemez, eğer bebeği inkar ederse oğlunun kısır olduğu ortaya çıkar, mecburen kabullenecek
Gaffur'dan olduğunu anlayacak ve her türlü bileti kesilecek Resmen kız senin hayalindeki entrikalara başladı

Reactions: serhatt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Söz verdiğini hatırlamıyorum ama aynı tantana dediğini mıh gibi aklıma kazıdım

Hünkar'ımız herkesi, hepsini evirip çevirip hizaya sokacaktır. Seherin suyu kaynadı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Söz verdiğini hatırlamıyorum ama aynı tantana dediğini mıh gibi aklıma kazıdım

Hünkar'ımız herkesi, hepsini evirip çevirip hizaya sokacaktır. Seherin suyu kaynadı.
tantana lafìna diyeceklerim var ama konu başka yerde ve uzar demiştin, bende sana ozaman kısa videolari izleyip, dizinin konusunda yazarım sana demiştim. Şimdi hatırladınmı?

Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tantana lafìna diyeceklerim var ama konu başka yerde ve uzar demiştin, bende sana ozaman kısa videolari izleyip, dizinin konusunda yazarım sana demiştim. Şimdi hatırladınmı?
Sohbeti hatırlıyorum da söz olarak algılamadım demek istediğim Noldu da bıaktın?? Bence en önemli soru bu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hep aynı tantana olduğu için sıkılıp bıraktım
Züleyha'nın takıntısı ve Yılmaz'ın platonik Demir aşkı olmasa evet kısır döngü bitecek de işte bi türlü iki takıntılı aşk macerası senaryoyu kısır döngüye sokuyor