ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bir zamanalr züleyhaya çamur atmak için bahane arıyorsun bula bula bunumu buldun? :) o kadar kusur kadı kızındada olur :) hem demekki müzik güzelmişki eklemişler diziye yani iyi bişey elindeyse niye farklı arayışlara giresinki kullanırsın olur biter :)
birde ben pek müziği muhteşem müziğinin aynısına benzetmedim bunun tınısı farklı sanırım :) dur aynı soruyu @xemrexxx ye sorayım my nin uzmanı olur kendisi hazır bu diziyide izliyorken iki müzik arasındaki benzerlik hakkında bişeyler yumurtlayacaktır artık :)

Birebir aynısi ben ne farkı varmış.:A
Tims batıyor galiba müzik bile üretemiyor :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

İlk 15 saniye

Aynı müzik işte. @Çiğdem- bile MY'den çaldıklarını kabul eder bu müziği :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Harika bölümdü yine, böyle bir dizi olamaz diyorum resmen. :eek: :Z Yılmaz hastaneden kaçıp Adana'ya geldi, Hünkar'ın boğazına bıçağı dayadı. O sırada Gaffur geldi, biraz geç gelseydi yalaka. :T:

Son sahnede hapishanede yangın çıktı, ölenler arasında Yılmaz'ın da adı geçti. Züleyha düşüp bayıldı...

Bu arada Demir her şeyi biliyormuş, Yılmaz her şeyi anlatmış. Ona rağmen evlenmiş, şaşırtıcı. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. Bölüm Tanıtımı:

Kerem Alışık reis geliyor sonunda, çok yakışmış duruyor. :bhr: Züleyha merdivenlerden düşüyor, umarım çocuğunu kaybetmez. O zaman karışır ortalık...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
5. BÖLÜM

Harika bölümdü yine, böyle bir dizi olamaz diyorum resmen. :eek: :Z Yılmaz hastaneden kaçıp Adana'ya geldi, Hünkar'ın boğazına bıçağı dayadı. O sırada Gaffur geldi, biraz geç gelseydi yalaka. :T:

Son sahnede hapishanede yangın çıktı, ölenler arasında Yılmaz'ın da adı geçti. Züleyha düşüp bayıldı...

Bu arada Demir her şeyi biliyormuş, Yılmaz her şeyi anlatmış. Ona rağmen evlenmiş, şaşırtıcı. :D
herşeyi anlatmışsın iyiki okumadım son anda gözlerimi kaçırdım:) bölümü izleyen var izlemeyen var hain codmin spoiler kullan bari :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi özelden anlattı demir aslında şeymiş yani etkisiz eleman:) hanı başbaşa içki içtikleri bir vatandaş vardı ya aslında demir onunla aşk yaşıyormuş işte ama dostlar alışverişte görsün misali bir kızla evlenip çocuk sahibi olacak ya o yüzden kızı kusuruyla sevabıyla kabul etmiş ses çıkarmamış çünkü asıl aşkına parlağına koşacak nasıl olsa:)
@Dosi bu bilgileri nerden öğrenmiş o kısmı tam soramadan kız tekrar kayboldu forumdan gelirse ayrıntıyı anlatır nasıl olsa :)

Ben yine anlamadım, @Dosi açık ve güzelce anlatır. :A

Demir senin dediğin gibi şey değilmiş,Zülonun Yılmazla sevgili olduğunu bildiği ve kendisinin kısır olduğu ortaya çıkmasın diye görmezden gelmiş :A
zaten destreye çekinerek açıklama yapmıştım. Dahada detaylı zor yazarım böyle ulu orta yerde :A Neyseki Demir'in tüm gerçekleri bildiğini sizde öğrendiniz. 'Farketmemesinin' sebebi bu işte deyip sıyrılayım :A Yalnız çocuğu kendinden biliyordur kesin.

Daha önce Demir'in olayları bildiğini tahmin etmiştim ve çıktı. Bir diğer tahminimi ediyorum: Doktor karakteri yakın ya da uzak tarihte orasını bilemem ama ölecektir. Daha doğrusu öldürülecektir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
zaten destreye çekinerek açıklama yapmıştım. Dahada detaylı zor yazarım böyle ulu orta yerde :A Neyseki Demir'in tüm gerçekleri bildiğini sizde öğrendiniz. 'Farketmemesinin' sebebi bu işte deyip sıyrılayım :A Yalnız çocuğu kendinden biliyordur kesin.

Daha önce Demir'in olayları bildiğini tahmin etmiştim ve çıktı. Bir diğer tahminimi ediyorum: Doktor karakteri yakın ya da uzak tarihte orasını bilemem ama ölecektir. Daha doğrusu öldürülecektir.

Doğru bildin onu kendi çocuğu sanıyor demir beycim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

züloşum kusmaya başladı bir kadının hamilelikten dolayı kusum aksiyonları kaç aylııkken başlıyordu onu tam bilsem bir yorumda bulunacaktım da şu an yorum için bilgim yetersiz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059