ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Camdaki kız bu hafta çok daha önemli onu izliyorum:A

Bişey sorcam. Bu hakan gümüşoğlu Demir buna yamuk yaptı demiyormuydu? Kız kardeşinin intikamı olarak.

Şimdi Hakanı silah kaçakcası değil de istihbarah ajaı gibi bişey olarak gösteriyorlar.

Böyle saçmalık mı olur yaa:F @serhatt Bunların yolunun kesişmesi için Demir'in de istihbaratlık bi olayı olmalıydı.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,031
Puanı
710

Bişey sorcam. Bu hakan gümüşoğlu Demir buna yamuk yaptı demiyormuydu? Kız kardeşinin intikamı olarak.

Şimdi Hakanı silah kaçakcası değil de istihbarah ajaı gibi bişey olarak gösteriyorlar.

Böyle saçmalık mı olur yaa:F @serhatt Bunların yolunun kesişmesi için Demir'in de istihbaratlık bi olayı olmalıydı.
Silah kaçakçısı diyorlar hala, gömmen için mantıklı bir neden değil bu malesef. Şansına küs. :A Sen git o kötü diziyi izle. :F

• İlginç
Reactions: Forumdash

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,953
Puanı
1,060

İyi adam ilan etmek için böyle bir saçmalık uydurdular.

• Güldürdün
Reactions: Forumdash