Bir Efsanenin Sonu Yakın

Karadayı bizim Ab'de olduğu gibi yurtdışındada çökmeye başlamış.:A3. sezon olursa rezil olur gibi.:A
Tebrikler İffet.:Z

@sokak sanati 'ni esefle kınıyorum. O tamamen kanal ayrımcılıgı yaptiğindan dolayı.İzlese Karadayı manyaği olur:A

Asıl gözünüze sokulan şeyi göremeyerek melun olan sizsiniz.:ADizi 2 sezon öyle total oldu ki yurt dışı tekmeliyor artık diziyi.:Z
Yalnız @xemrexxx 'in oyununa geliyorsun. BUnlar toplam reyting değiller. Hani bizde 2 hafta da bir çıkan reytingler var yaa kadınlar erkekler tarafından izlendi diye tablolar öylesi işte:X:X İffetli olan reyting de kadınlar arasında. İlk sayfa da postum var bi zahmet oku:)

@sokak sanati 'ni esefle kınıyorum. O tamamen kanal ayrımcılıgı yaptiğindan dolayı.İzlese Karadayı manyaği olur:A

Yalnız @xemrexxx 'in oyununa geliyorsun. BUnlar toplam reyting değiller. Hani bizde 2 hafta da bir çıkan reytingler var yaa kadınlar erkekler tarafından izlendi diye tablolar öylesi işte:X:X İffetli olan reyting de kadınlar arasında. İlk sayfa da postum var bi zahmet oku:)
ilki toplam reyting gördüğün gibi 1.07 reyting yani 1.85 milyon kiş iizlemiş nerede finali 21 milyon kendisi 15 milyondan az izlenmeyen aşk-ı memnu nerede karadayı yazık be ne hallere düştüler .ss

Emre çok inandırıcı senin mesajlarınıda çürütmüş gibi zaten.:A
Ayrıca nerden çıkarttın o total işinin hastası olacağımı.:Fİlahi forumdash.

Tebrikler İffet.:ZKaradayı'ya geçmiş olsun.

ilki toplam reyting gördüğün gibi 1.07 reyting yani 1.85 milyon kiş iizlemiş nerede finali 21 milyon kendisi 15 milyondan az izlenmeyen aşk-ı memnu nerede karadayı yazık be ne hallere düştüler .ss
O 1.07'lik dediğin reytinge Karadayı sadece 2 günü var. perşembe ve cuması. Cumartesi pazar MY boşlukta uçmuştur, ne biliyorsunuz???:T: