Netflix Bir Başkadır - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Arkadaşlar sori de bu dizinin neyine 8-9-9.5lar havada uçmuş cidden anlamış değilim :A
Klasik bir 6.5-7.5 dizisi ve 6.bölüm de bu tarzda gitti.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Finali izledim güzel bir final oldu. Dizide favori karakterlerim Yasin, hoca ve seni bulacam oğlum reis. Dizinin en iyi sahneleri bu üçünün olduğu sahnelerdi. Puanım diziye 7.4

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Murat Soner'in hiç bir videosunu kaçırmıyorum dizi izleyim izlemeyim adam güldürüyor videoda :A
Ben bununla 2 kere denk geldim.
İlkinde bir film vardı, izlemememiştim ve sayesinde bakmamada gerek kalmadı :A
Bu diziyi bitirdikten sonra bakayım belki soğutur diye veya spoi yemiyeyim diye ertelemiştim ama övmüş diziyi :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben bununla 2 kere denk geldim.
İlkinde bir film vardı, izlemememiştim ve sayesinde bakmamada gerek kalmadı :A
Bu diziyi bitirdikten sonra bakayım belki soğutur diye veya spoi yemiyeyim diye ertelemiştim ama övmüş diziyi :A
Genelde tam tersini yapıyor ve çok güzel yapıyor :A Bakmanı öneririm videolarına

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bende sana 3. kişi kim diye sorunca @Tolstoyevski güldürü atmıştı. Garipsemiştim. Meğer sen o şekil yazınca ben hariç herkes anlamış :A
O programı bilmiyordum malum :A
Ben "3.karakter kim" diye sorduğunu görmemişim bile, ona atmadım güldürdün ama şimdi buna ilginç attım çünkü anlaman lazımdı :eek: :A

8 bölüm içerisinden tek yorum yapmadığım 7.bölümdü ve bana da o bölüm yorumun nerede diye sormuştun... 😏 :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
7. Bölüm.
Temposu düşük ama olayların açığa çıktığı bir bölüm oldu. Melissa hariç tüm herkesi bu bölüm gördük.
Gülben ve Gülan cephesinde daha netleşti durumlar. Ben böyle kişileri tanıyorum. Dizi gerçeği yansıtıyor ama tam cesur davranmıyorlar.
Sinan'ın annesi ile ilişkisini öğrendik. Dertsiz sorunsuz kimse yok bu dizide.
Ruhiye'nin sahneleri güzeldi. Onun içini kemiren ve kötü olmasını sağlayan problemi ile yüzleşti. Bundan sonra düzelir gibi.
Ben geçen bölüm düşünmüştüm arkadaşı Semiha ile o adamın evlenmiş olma ihtimalini. Kadın bi tedirgin olmuştu zaten ve adam 2 çocuğum var biri bebek dediğinde netleşti kafamda ve dizinin son sahnesinde de görmüş olduk.

Şu dizide en eğlencelisi Hilmi. O Çokomel detayıda ince bir detay olmuş. Meryem yüz vermesede hoşuna gidiyor Hilmi'nin tavırları.

Finali izledim güzel bir final oldu. Dizide favori karakterlerim Yasin, hoca ve seni bulacam oğlum reis. Dizinin en iyi sahneleri bu üçünün olduğu sahnelerdi. Puanım diziye 7.4

7. Bölüm yorumun nerde? :A
3. karakter kim? (b)
Doğru, sanada sormuştum :A @Tolstoyevski (alıntı unuttum :A)
7. Bölümde Ruhiye'nin olayı aydınlanıyor. Ve siz es geçtiniz.
Neyse benim yorum üçümüzede yeter :A
Bende o mesajda sonraki cümleme attın sandım.
Artık o reisi unutmam :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bugün sonunda başladım. :A

1.Bölüm
Dizinin girişini biraz uzun tutmuşlar orada biraz sıkıldım ama terapi sahmesine geçince tüm o sıkıntım geçti gitti. Hoca mevzusu ve Peri'nin Gülbin'e anlattıkları biraz sinir etti. Onun haricinde ise neredeyse dizi boyunca düşündüm hele terapi sahnesindeki Meryem'in Sinan Bey'in adı geçince olayı geçiştirmeye çalışması.

Yine çekimleriyle, hikayeleriyle ve oyunculuklarıyla çok iyi bir dizi. Hemen 2.bölüme geçmek istiyorum.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
2.Bölüm
Bu bölüm biraz Ruhiye üzerinden gitti. Sanırım köyle önemli bir mazisi var gitmek istiyor ama söyleyemiyor. Yasin de haklı olarak bunu merak etti ama cevap alamayınca biraz fazla sert çıktı zaten soluğu da direkt hocanın yanında aldı. Bu arada hocanın yanındaki mimikleri özellikle çok iyiydi. Bir de Melisa karakterini gördük bu bölüm bana nedense pek iyi bir karakter gibi gelmedi. Bu arada son olarak Meryem'in Sinan Bey günaydın dediğinde. Gülbin demesi biraz garipti ama komik geldi. :A

Bölüm genel olarak iyiydi.
8.5

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
3.Bölüm

Yine çok güzel bir bölümdü. Hele diyalogsuz başlamamasını çok iyi buldum

Melisa'nın laf sakınmama özelliğini çok seviyorum. Barda içimden geçenleri söyledi Peri'ye ayrıca düşündüğüm kadar da kötü bir karakter değilmiş(dizisinin kitlesini ezmesi dışında).
Sinan'ın ne yapmaya çalıştığını hala anlayamıyorum.
Yasin de hoca konusuna çok fazla önem veriyor. Ruhiye'nin de rüyasında dedim oh iyileşti meğersem rüyaymış. :A
Meryem'de Peri'ye yavaştan açılmaya başlıyor da bu sefer de hep hoca konusunu geçiştirmeye çalışıyor. Bu arada Peri'nin Meryem'in Sinan'a aşık olma konusunda yaptığı yorum da gayet sinir bozucuydu.

Bölüm gayet güzeldi. Diğer iki bölüm kadar da durgun değildi.
9

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
4.Bölüm

Yine güzel bir bölümdü, diğer bölümlere göre daha az durgundu

Bu bölüm sanırım Melisa'yı sadece 1 kere gördük. Sinan hiç yoktu zaten daha çok Gülbin üzerinden gitti bölüm. Derya Karadaş'ın karakterini nihayet uzun uzun gördük. Doğrusunu söylemek gerekirse karakter çok itici ama Derya Karadaş çok iyi oynamış. Öner Erkan ise öylesine zor bir rolü çok iyi oynamış. Yasin karakterine ise bir kez daha sinir oldum telefon kısmında. Bu arada sanırım Ruhiye ile alakalı bir tecavüz olayı var en azından öyle sezdim. Bu arada dizinin sonu hem heyecanlı hem üzücüydü. Tam neler olduğunu anlamaya çalışırken bölüm bitti. :A

Bu bölüm diğer bölümlere göre biraz daha iyiydi.
9