NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Bu dizi tam bir casting hatası hele İrem Sak ve Birkan Sokullu hiç olmamıştı

• Olmamış
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Daha önce UTC zamanında @ozgur2113'le konuşmuştuk final yapan dizilerde oyunculara bir haller oluyor. Bir yerde gördüm Olgun Toker İrem Sak'ı takipten çıkarmış ve ikisi de birlikte çekilen fotoğraflarını silmişler. Bir sürü eğlenceli story çekiyorlardı ne oldu şimdi. :( @xBUGRAx @alperuz

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Daha önce UTC zamanında @ozgur2113'le konuşmuştuk final yapan dizilerde oyunculara bir haller oluyor. Bir yerde gördüm Olgun Toker İrem Sak'ı takipten çıkarmış ve ikisi de birlikte çekilen fotoğraflarını silmişler. Bir sürü eğlenceli story çekiyorlardı ne oldu şimdi. :( @xBUGRAx @alperuz

Hayat Şarkısı oyuncusundan her şeyi beklerim şaşırmadım. :A

• İlginç

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Böyle dizi bittiği gibi yapanlara anlam veremiyorum. :eek: Seyirciyi kullanıyorlar gibi düşünüyorum. Proje boyunca iyi anlaşıyorlar ya da anlaşıyor gibiler...

• Üzücü

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Böyle dizi bittiği gibi yapanlara anlam veremiyorum. :eek: Seyirciyi kullanıyorlar gibi düşünüyorum. Proje boyunca iyi anlaşıyorlar ya da anlaşıyor gibiler...
Ben ikisinin de o amaçta olduğunu düşünmüyorum gerçekten güzel anlaşıyorlardı. Kavga etme ihtimallerine de pek inanasım gelmiyor. Belki İrem'in sürekli story paylaşmasından sıkılmıştır deyip avutacağım kendimi. :A

Bir de afiş meselesi vardı ama olmadı herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yok artık... Çok yakınlardı birlikte story atıyorlardı setten. Bu tarz olaylar olunca her şey oyunmuş gibi geliyor üzülüyorum ya.

• Üzücü

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gelmişken genel yorumumu da kısaca yapayım. Çok kısıtlı bir zamanda böyle güzel bir bölüm çıkardığı için Deniz Madanoğlu'na şapka çıkarıyorum. Her anı çok anlamlı ve duygu dolu bir finaldi. Bir tek Reyhan-Nedim işi aydınlanmadı ama genel akış içinde de alakasız duracağı için fazla takılmadım.

Şakir'den sonra Cem'in ölümü de paramparça etti. Songül Öden (özellikle araba sahnesinde) ve genç oyuncular sahnenin altından çok iyi kalkmış emeklerine sağlık. Cem ile Şakir'in konuştuğu ve Berk'in mezar başındaki sahneleri özellikle çok etkileyiciydi. Yılmaz Gruda da ustalığıyla gider ayak renk kattı bölüme.

Tüm ekibe böyle bir iş çıkardıkları için çok çok teşekkür ediyorum. Keşke ömrü daha uzun olsaydı ama bu kadarıyla bile çok güzel bir maceraydı. Reyhan'ı, Cem'i, Mahur'u, Şakir'i, Beste'yi, Erdem'i, Berk'i, Müjde'yi, Behiye'si, Nedim'i, Melis'i, Mercan'ı, Nil'i, Hülya'sı, Derya'sıyla kısacası her şeyiyle çok özleyeceğim. Baharın güzel havasında başlayan bu diziyi kış soğuklarında içim ısınarak da izlemeyi isterdim ama maalesef olmadı. İyi ki fragmanlarını beğenmesem de sonradan merak edip izlemeye karar vermişim. İyi ki böyle bir dizi yapılmış. İyi ki 18 hafta da olsa bu güzel hikayeye konuk olabilmişiz. :(

Ve son olarak Allah belanı versin FOX.ss

• Olmamış
  • Harika
Reactions: alperuz and xBUGRAx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben ikisinin de o amaçta olduğunu düşünmüyorum gerçekten güzel anlaşıyorlardı. Kavga etme ihtimallerine de pek inanasım gelmiyor. Belki İrem'in sürekli story paylaşmasından sıkılmıştır deyip avutacağım kendimi. :A

Bir de afiş meselesi vardı ama olmadı herhalde. :A
Dün baktım kaldırılmıştı metroda. :( Keşke daha önce çekseydim. :(

• Üzücü