NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

Denildiği gibi final yaparsa çok üzülürüm, çok severek izlediğim bir dizi. Çok daha iyi reytingleri hak ediyor.
O haberler doğru değil inanma. :A Twitter'da herkesin ağıt havasına girdiğini gördükçe teker teker final yapmayacak diye cevap veresim geliyor ama uğraşamam. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz
Yine çok güzel bir bölümdü. Mahur-Şakir sahneleri çok iyiydi ama maalesef Şakir için kötü son yakın gibi. İlerleyen bölümlerde bir oyunculuk şovu izleyeceğiz anlaşılan. Cem de bu bölüm ölecek diye korkmuştum ama neyse ki fragmanda içimizi rahatlattılar. Orijinalinde daha trajik ve Türklerin (daha doğrusu Total izleyicinin) de çok seveceği bir şekilde öldüğü için değiştireceklerini düşünmemiştim zaten.

Hülya'yı yeniden görmek de iyi oldu. Berk yine yamuk yapmazsa tiyatro sahnelerine yakında tekrar kavuşacağız gibi görünüyor. Ufuk'un da gıcık Nil yüzünden bu hallere düşmesine de üzüldüm.ss

Neyse dediğim gibi her anı dolu dolu muhteşem bir bölümdü. Umarım geçen hafta gerçekten derbi yüzünden düşmüştür ve yarın yükselir. O final haberinin gerçekleşeceği günleri görmek istemiyorum. :(