NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ne belli oldu ve ne alaka. :A
Beste'nin ben babamı öldürdüm demesinin perde arkası belli oldu. :A

Geçen sezon Kadın'da da buna benzer bir senaryo vardı, e tabii Kadın 14 reyting alınca ondan esinlenmeleri çok doğal. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Beste'nin ben babamı öldürdüm demesinin perde arkası belli oldu. :A

Geçen sezon Kadın'da da buna benzer bir senaryo vardı, e tabii Kadın 14 reyting alınca ondan esinlenmeleri çok doğal. :A
Hayır bu büyük ihtimalle fragman hilesi büyük ihtimalle çünkü orijinalinde başka şekilde ölüyor Cem. :A

Alttaki kısım için hiçbir şey söylemiyorum çünkü saçmalıktan başka bir şey değil sorry. :A

• Olmamış
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Keşke gerçek olsa da acıtsa. :A Sadece kahkahalarla güldüm okurken. :A
Evet, o nefret ettiğin Kadın'ın bu kadar başarılı olmasının acısından kahkaha atmış olabilirsin, anlıyorum. :A Bende üzülürdüm ya. Düşünsene Kuzgun, Jet Sosyete, 8. Gün, Gülizar vs. hepsi dibi boyladı. Hepsini toplasan o nefret ettiğin Kadın kadar olamazlar. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Evet, o nefret ettiğin Kadın'ın bu kadar başarılı olmasının acısından kahkaha atmış olabilirsin, anlıyorum. :A Bende üzülürdüm ya. Düşünsene Kuzgun, Jet Sosyete, 8. Gün, Gülizar vs. hepsi dibi boyladı. Hepsini toplasan o nefret ettiğin Kadın kadar olamazlar. :A
Kuzgun ilk sezonda gayet iyi gidiyordu, Jet Sosyete de Puhu'yla zirvenin zirvesine çıkacak o yüzden buna da gülüyorum. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
15. BÖLÜM

Çok keyifli bir bölümdü, ilk sezon tadı aldım. Umarım bundan sonra da bu lezzette gider. :bhr:

Müjde ve Mahur'un arası bozuldu, tekne olayı gerçekten gereksizdi ama Müjde de fazla tepki verdi. Evdekilerin sürpriziyle ortam yumuşadı en azından.

Reyhan ve Cem'in de arası bozuldu, korodaki bir adam yüzünden ki Cem haklı sayılır. Ben olsam ben de izin vermeyebilirdim koroda kalmasına, Reyhan'a alternatif başka bir uğraş bulmak şart. :A

Erdem ve Beste sahnesi hiç yoktu, sadece ilk sahnelerde izledik. Sonrası Bodrum'dan dönüş ve bir daha Erdem görülmedi zaten.

Nil ve Berk sahneleri güzeldi, özellikle geçmiş sahneler daha hoşuma gitti. Ezgi'nin küçüklüğü Ezgi'ye Ezgi'den daha çok benziyor. :F

• Beğendim
Reactions: Aserat

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Aşk üçgeni meselesi bitecek gibi en azından. Zaten orijinalde de yeniden evleniyorlarmış. :A
Emin misin. :F Tekrar birleşiyorlar eski eşiyle ama evlenme diye bir şey yok. Hatta bundan sonra bir daha değişiyor sevgilisi. :A