'Bihter' Filminin Kadrosuna 5 Sürpriz İsim! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FnT55wJXoAAZHBc

Halid Ziya Uşaklıgil'in 'Aşk-ı Memnu' adlı romanından uyarlanan TAFF Pictures imzalı 'Bihter' filminin oyuncu kadrosu netleşiyor.

Yönetmen koltuğuna Mehmet Binay ve Caner Alper'in oturacağı, senaryosunu Merve Göntem'in kaleme aldığı filmde Firdevs Yöreoğlu karakterine Hande Ataizi, Matmazel karakterine Ebru Özkan ve Peyker karakterine Nezaket Erden ve Beşir karakterine Lorin Merhart hayat verecek.

Behlül karakterine hayat vermesi için ise hafta başında Furkan Andıç, Boran Kuzum, Halit Özgür Sarı ve Serkan Çayoğlu ile yapılan deneme çekimlerinin ardından yetenekli genç oyuncu Boran Kuzum'la anlaşıldığı öğrenildi.

Mart ayının ikinci haftasında sete çıkması planlanan ve 2024 yılında Netflix Türkiye'de yayınlanacak olan filmin belli olan ilk oyuncuları ise Farah Zeynep Abdullah (Bihter) ile Helin Kandemir (Nihal) olmuştu.

Kaynak: Sina Koloğlu / Birsen Altuntaş

FnTXvApX0AAjt_z

20230125_110148.jpg

FnTsOh5XoAAqx4l

FnTxlbiWIAAOq1A

WhatsApp-Image-2023-01-25-at-15.41.14.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Güzel katılım olmuş sevdiğim bir oyuncu.

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
54
Çok iyi olur. Boran Kuzum’dan Behlül olur mu orasını bilemedim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Ebru Özkan ve Nezaket Erden mi. :eek: Bu filmin kadrosu için peş peşe mükemmel haberler yağıyor. :Z Boran Kuzum da öncelikli tercihim değildi ama adı geçen diğer isimlerden çok daha iyi bir oyuncu olduğu için rolün hakkını verecektir. Yalnız Hande Ataizi Farah'ın annesi olmak için fazla genç kaçmış. Tamam milf diyoruz ama zorlasa Bihter'i oynayacak durumda olduğu için bilemiyorum. :A

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
54
Hande Ataizi’nden çok iyi Firdevs olur ama Farah’ın annesi olması için fazla genç.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kitapta Firdevs 40'lı yaşlarındaydı diye hatırlıyorum, dizide Nebahat Çehre canlandırdığı için karakter için genç görünebilir ama aslında uygun bir seçim. :A

Farah Bihter için biraz büyük ama makyajla falan gençleştirirler yani, abartıya gerek yok. :A

Ebru Özkan ve Boran Kuzum da çok iyi bir seçim olmuş, @serhatt olmamış diyorsa olmuştur zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Hande Ataizi ve ya Defne Samyeli Firdevs olmalıydı bana göre, ve Hande seçilmiş. Çok sevindim. Çok genç duruyor gerçekten ama Firdevs karakteri iyi muazzam seçim. Cana olarak harika idi Camdaki Kız-da.

Ebru Özkan da çok iyi seçim olmuş. Ayrıca Helin de Nihal olarak iyi olabilir, beğendim.

Sadece Boran Kuzum Behlül için no. :(

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Bihter ve Behlül karakterine hayat verecek oyuncular haric digerleri güzel secimler olmus. Bihter ve Behlül icin daha bir özen gösterilebilirdi.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,169
Puanı
410
Hande Ataizi ve Ebru Özkan çok iyi seçimler, Hande yine ortalık karıştırıcı, Ebru yine asil karakterdeler :oley: