Big Little Lies’ın 2.Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
cq5dam.web.1200.675.jpeg

Big Little Lies’ın 2. sezonu Haziran’da prömiyer yapacak. CNN’in yılbaşı yayınına katılan başrol oyuncusu Nicole Kidman, merakla beklenen ikinci sezonun muhtemelen 2019 Haziran’ında geleceğini açıkladı.

Nicole Kidman ve eşi Keith Urban, geçtiğimiz akşam yayınlanan “New Year’s Eve Live with Anderson Cooper and Andy Cohen” aldı programa katıldı. Kidman, sunucunun Big Little Lies’ın 2. sezonunun ne zaman başlayacağını sorması üzerine “Haziran gibi görünüyor. Sanırım Haziran’da” dedi. Kidman ayrıca ikinci sezon kararını almalarındaki en büyük etkenin izleyici ilgisi olduğunu açıkladı.

Big Little Lies’ın ikinci sezonunda oyuncu kadrosuna usta oyuncu Meryl Streep katılıyor. Şimdiden fotoğraflar paylaşılmaya başladı!

ci9ZA41QIk61W3CC4jWFtw.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Zor işe dalmişin:A Allah kolaylık versin:F Dikkat et de gay sahnelerine denk gelme:F
O tür sahneler yoktu. :A Ben önceden diziyi izlediğim için ne sahneler olduğunu biliyordum o yüzden o sahneler gelince ileriye sardım. :A

Şöyle önereceğin aile ile izlenilecek dizi var mı. :A Drama olsun ama. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O tür sahneler yoktu. :A Ben önceden diziyi izlediğim için ne sahneler olduğunu biliyordum o yüzden o sahneler gelince ileriye sardım. :A

Şöyle önereceğin aile ile izlenilecek dizi var mı. :A Drama olsun ama. :A
This is Us'ı izletsene gercekten. Hem aile dizisi hem cok drama:X Şeyden giriş yap FOX tv turkçesini çekecekmiş:A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
This is Us'ı izletsene gercekten. Hem aile dizisi hem cok drama:X Şeyden giriş yap FOX tv turkçesini çekecekmiş:A
hahah sen öyle dedin ya aklıma şey geldi :A Nicole Kidmanı'nın oynadığı karakter şiddet görüyor ya annem yazık kadına filan diyor :F Kocasına ruh hastası dedi gülesim geldi :F

Evet oradan bir giriş yapabilirim ama şişko kadın filan var böyle o diziye tam ısınamadım nedense :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hahah sen öyle dedin ya aklıma şey geldi :A Nicole Kidmanı'nın oynadığı karakter şiddet görüyor ya annem yazık kadına filan diyor :F Kocasına ruh hastası dedi gülesim geldi :F

Evet oradan bir giriş yapabilirim ama şişko kadın filan var böyle o diziye tam ısınamadım nedense :A
O kadın itici değil ya sempatik bişey :X Ama evleneceği kocası aşiri itici :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
çatladım artık beklemekten umarım haziran da başlar

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,093
Puanı
1,061

O kadın itici değil ya sempatik bişey :X Ama evleneceği kocası aşiri itici :A

@Harunnn60 Kızıcak yine adını andık diye ama @destere in ecünnüleri değil mi bunlar seviyordu sanırım :F :F :F @xemrexxx

Serenay gibileri sevmiyor tilkiye benziyor diyordu :A :A :A @xemrexxx
seni seviyorsa Serenay gibilerini sevmesin zaten:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya sen baştan mini dizi diye tasarlamışsın. İlgi çekti diye 2. sezon getirmek de ne? Çok zorlama bir iş olacak gibi geliyor bana bu.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061