Big Little Lies’ın 2.Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
UTC'nin bu diziden daha sonra başlayıp , daha 2.sezonu gelmeden bitmesi rezillik resmen. :A Neyse yeni fotolar gelmeye devam ediyor iyice heyecanladım ben. :A @sokak sanati @xemrexxx @kerem @Çiğdem- @Forumdash @bazinga

@MasacRE- izle sende.ss
DwTzgcoW0AUQSfp.jpg
İzledim ben zaten :A Üstte de dediğim gibi 2. sezonu gereksiz görüyorum, çekilmemeliydi 2. sezon :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İzledim ben zaten :A Üstte de dediğim gibi 2. sezonu gereksiz görüyorum, çekilmemeliydi 2. sezon :A
Hani nerede yorumun hiç göremedim ben. :F

Nasıl gereksiz gördün birkaç olay kalmıştı aslında.(b)

Sonda ya dedektif bunların peşini görecek yada başka birisi cinayeti gördü. Dürbünle izliyorlardı ayrıca Madeline'ni hikayesi bitmedi.
Mery Streep geliyor hemde. Ölen adamın annesini canlandıracak.
Bonnie'nin hikayesini de anlatırlar neden öldürdü diye. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hani nerede yorumun hiç göremedim ben. :F

Nasıl gereksiz gördün birkaç olay kalmıştı aslında.(b)

Sonda ya dedektif bunların peşini görecek yada başka birisi cinayeti gördü. Dürbünle izliyorlardı ayrıca Madeline'ni hikayesi bitmedi.
Mery Streep geliyor hemde. Ölen adamın annesini canlandıracak.
Bonnie'nin hikayesini de anlatırlar neden öldürdü diye. :A
Ben sonradan izlemiştim sessiz sessiz yorum yapmadan :A Zaten çok da beğenmedim aşırı abartmışsınız diziyi :A

Valla bence anlatacağını anlattı dizi, cinayetin çözümlenmesi falan gereksiz, o başka bir dizi gibi olur artık :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben sonradan izlemiştim sessiz sessiz yorum yapmadan :A Zaten çok da beğenmedim aşırı abartmışsınız diziyi :A

Valla bence anlatacağını anlattı dizi, cinayetin çözümlenmesi falan gereksiz, o başka bir dizi gibi olur artık :A
Sen kadın işleri tarzı dizileri sevmiyorsun bence :A O yüzden bahane buluyorsun :A