Diğer Beyaz Futbol - Program Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Öylesine açayım dedim gördüğüm gibi şok oldum. Sonunda döndü reis. Şu Boşnaklar bu sefer rahat bıraksın adamı. Yeteri kadar özür diledi. Sırplara bu kadar tepki göstermemişlerdir. En olması gereken iki yılda zaten izleyemedik onu.

Geçtiğimiz sezon özellikle Abdülkerim Durmaz'a karşı izlememiz lazımdı kesinlikle, iyi gülerdik. :A O konuyla alakalı çeşitli düşüncelerim var da gerek yok şimdi oralara girmeye. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Geçtiğimiz sezon özellikle Abdülkerim Durmaz'a karşı izlememiz lazımdı kesinlikle, iyi gülerdik. :A O konuyla alakalı çeşitli düşüncelerim var da gerek yok şimdi oralara girmeye. :A
Ciddi söylüyorum intihara sürüklerdi onu. Hele Kadıköy maçından sonra...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Yaaaa bi salıııııııııııın yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.

Bu ülkede Nihat Doğan bile o twitinden 1-2 sene Survivor'a gitti. Adam 3 senedir ortalıkta yok 100 kez özür diledi ne yapalım öldürelim mi adamı hapse atılsa şimdiye çıkmıştı ya

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aynen öyle hocaam ya :A
Bu kez iptal olmaz ama artık ya çocuk oyuncağı değil :D Reis zaten 1-2 aydır Beyaz Tv programlarına çıkıyor alıştırma yaptı Beyaz Tv bu kez sevenler Boşnaklardan daha ağır basıyor gibi inş iptal olmaz :(
Hocam gerçekten tepki gösterilecek ve duyar kasılacak bir şey olsa bir şey demeyeceğim, üstelik defalarca kez özür de dilendi. Aşırı derecede popüler olmasına rağmen programdan ayrıldı falan. Daha ne istiyorsunuz ki ben anlamadım. :D

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hocam gerçekten tepki gösterilecek ve duyar kasılacak bir şey olsa bir şey demeyeceğim, üstelik defalarca kez özür de dilendi. Aşırı derecede popüler olmasına rağmen programdan ayrıldı falan. Daha ne istiyorsunuz ki ben anlamadım. :D
Ya bu dernekler şovcu :A Adam 2 aydır siyaset programına çıkıyor beyaz tv'de o zaman protesto edeceklerdi iş işten geçti bu saatten sonra dönüş olmaz :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Beyazspor daha çok goygoy programı gülmek istediğim zaman netten videolara bakıyorum. Adam bir mizah yapmış abartı oldu. Orada herkes Boşnakları aşağılamak için söylemediğini biliyor. Ayrıca özür de diledi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre Belözoğlu Erol Bulut'la ocak ayında anlaşmış evet ocak ayında Sinan Engin dedi şimdi :A Fenerbahçe şampiyonluğa oynarken hocasının arkasından iş çevirmişler :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Emre Belözoğlu Erol Bulut'la ocak ayında anlaşmış evet ocak ayında Sinan Engin dedi şimdi :A Fenerbahçe şampiyonluğa oynarken hocasının arkasından iş çevirmişler :D
yalandır @xdragxx biliyorsun fenerbahçe başkan adayı olmak için uğraşıyor tuzak bunlar hakemler psikolojisini bozdu ersun yanalın takımında @xdragxx 11 penaltı çalmışlar aleyhimize
11 kırmızı kart görmüşüz @xdragxx

• Beğendim
Reactions: xdragxx