Diğer Beyaz Futbol - Program Yorumları

Rasim gelmemiş, reyting amaçlı şov yapmışlar gibi duruyor anlaşılan. Ve Galatasaray düşmanı Abdülkerim de hiç çekilmiyor. Herif sinirden ağzından salya akıtarak “Nzonzi iyi oyuncu olsa Galatasaray’a vermezlerdi, İtalya’da iş yapmadı işte!” Gibi şeyler saçmalıyor. Birisi de demiyor ki buna Melo İtalya’dan yılın neyi ödülünü alarak Türkiye’ye gelmişti? @Maskeli Fedai
Ahahahahhaha :A O nasıl bir bakış açısı la? O zaman Türkiye'ye gelen her oyuncu kötü olmuş oluyor aksi halde bize vermezlerdi o zaman :) Böyle sığ yorum yaparak para kazanan insanları gördükçe insanın ülkeden kaçma isteği daha da artıyor :A

Birde bu sıcakta Emre Bol, Turgay Demir ve Abdülkerim Durmaz gibi tipler hiç çekilmiyor :A Nasıl sabrettin :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock
Abdülkerim çok fena kafa açıyor 3’ü de net penaltıydı 3 tane daha gerekliydi filan :(

3'de 2'si net penaltıydı ya, penaltı olmasa bile Fener farka giderdi zaten. Gazişehir çok kötü, düşerler sezon sonu. ROK sezon içerisinde ona gerekeni yapar rahat ol, bizim yeni transferler takıma monte edilsin hele. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
3'de 2'si net penaltıydı ya, penaltı olmasa bile Fener farka giderdi zaten. Gazişehir çok kötü, düşerler sezon sonu. ROK sezon içerisinde ona gerekeni yapar rahat ol, bizim yeni transferler takıma monte edilsin hele. :A

Konuda da değildim öyle maçın başında gelen haksız penaltıdan sonra isterse 70 tane doğru penaltı olsun o maçın başındaki olay işi bitiriyor işte :A mesele haksız penaltı ya da vara bakmamış olması değil, aynısı Galatasaray’a olduğunda kafa açmaları ve hakemin düdüğünü astırmaları. Galatasaray Beşiktaş maçında hakem ne hata yaptı da düdüğü asıldı? Rize maçındaki penaltı bugünkü birinci penaltıdan çok daha penaltı değil miydi neden o hakem bitirildi peki? :D

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Öylesine açayım dedim gördüğüm gibi şok oldum. Sonunda döndü reis. Şu Boşnaklar bu sefer rahat bıraksın adamı. Yeteri kadar özür diledi. Sırplara bu kadar tepki göstermemişlerdir. En olması gereken iki yılda zaten izleyemedik onu.
Bir Fenerli olarak o 2018-2019 sezonunda olsa gülmekten yarılırdık herhalde :A