Diğer Beyaz Futbol - Program Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu ne Allah aşkına bitirdiler beni:))))
abi yeni mi izliyon önceden izliyomuydun :D süper ya pazartesi günleri acayip coşuyolar tam beklediğim gibi oluyor bugün :D
bjk ve ts maçlarının etkisiyle ilk 40 dk biraz futbol konuştular sonra şov başladı :D saat 1 den sonra daha fena olacak klasik

@takas aga Ahmet Çakar'ın Gaziantep-Galatasaray maçının hakemi hakkındaki yorumlarına ne diyorsun? :)
o önüne gelene sallıyor aga kaale almıyorum
rasim ozan futbolun f sinden çakmıyor işi gücü fatih terim olmuş gıcık oluyorum o adama

ya arkadaş şu rasim ne gıcık bi adamdır tamam bazen komik ama her halta siyaseti karıştırıyor şunun yerine erman toroğlu olsa var ya off diyorum off :D

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
abi yeni mi izliyon önceden izliyomuydun :D süper ya pazartesi günleri acayip coşuyolar tam beklediğim gibi oluyor bugün :D
bjk ve ts maçlarının etkisiyle ilk 40 dk biraz futbol konuştular sonra şov başladı :D saat 1 den sonra daha fena olacak klasik

rasim ozan futbolun f sinden çakmıyor işi gücü fatih terim olmuş gıcık oluyorum o adama

ya arkadaş şu rasim ne gıcık bi adamdır tamam bazen komik ama her halta siyaseti karıştırıyor şunun yerine erman toroğlu olsa var ya off diyorum off :D
Hamza Hamzaoğlu için ne diyorsun aga, sayfayı yer imlerine kaydeticem 4-5 hafta sonra hatırlatırım. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yine müthiş bi program oldu ya keşke sabaha kadar sürse bitince üzülüyorum :D muhabbet bitmiyo :D

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
testere müziği çok hoş oldu. :D Ertem'e sıvacı demeleri harika ya nasıl bozuluyor? :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Sabah 6'ya kadar sürse izlerim.:D

-Ertem 1975 doğumlu,sıvacılıkla uğraşır. Ahaha Ahmet Hoca süpersin ya.

Yalnız Apo yerine daha troll biri lazım Ümit Özat gibi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

ben onları kanaltürkden beri izliyorum ahmet çakır sinan ikilisini