AMC Better Call Saul - 5. Sezon Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hatice kim? :A T... yok mu? :A @MEnes @MasacRE
YAPMA, yanarız... :A
Kardeşim senin listende olmayan dizi/film/anime/manga mı var... :A Lanetli o liste. :A Biz sana başla demedik, ancak başlaman konusunda da seni ittik şimdi. :A Bunu kabul edelim... :A
Listemde olmayan çok sanat eseri var, her işi listeye alacak değilim bırak şimdi şovu. :A Sizin bana hiç bir etkiniz olmadı, aynı Mr. Robot gibi bir anda karar verdim ve diziye başladım bu kadar basit... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
YAPMA, yanarız... :A

Listemde olmayan çok sanat eseri var, her işi listeye alacak değilim bırak şimdi şovu. :A Sizin bana hiç bir etkiniz olmadı, aynı Mr. Robot gibi bir anda karar verdim ve diziye başladım bu kadar basit... :A

Kaçarı yok, yaptım bile... :A

Bırak şovu derken bile kişisel şovunu yapıyorsun resmen be adam... :A Tamam tamam hadi öyle olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Trabzon...
Bulabildiklerim bunlar ve yinede merakım gideridi.Gereksiz 🙄
2015:
20200306_132252.png

20200306_132238.png

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@Sherlock @MEnes @MasacRE ne alemdesiniz? 4. bölümü ben dahil hiç birimiz yorumlamadık :A aklımdan uçmuş bile ne izlediğim :A inşallah detaylı yorumlamışımdır bir yerlerde :A yarına bakarım twitter hesabıma :A
yarın 5. bölüme bakınırım :Z ikisini bir arada yorumlarım inşllah :A
edit: gecenin bu köründe konu upplanınca 40 ziyaretçi damlamış :A

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Sherlock @MEnes @MasacRE ne alemdesiniz? 4. bölümü ben dahil hiç birimiz yorumlamadık :A aklımdan uçmuş bile ne izlediğim :A inşallah detaylı yorumlamışımdır bir yerlerde :A yarına bakarım twitter hesabıma :A
2 bölüm birikti bir ara izleyip yorumlarım... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Bugün 4. bölümü izleyeceğim, sonra da 5. bölümü aradan çıkarırım diye umuyorum. :A Üşenmezsem ikisini birden yorumlarım. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
4. bölüm zaman aşımına uğradı, 5. bölümden devam :A Ama 5. bölümü de izlemedim daha, sen izledin mi bu arada bari? :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
4. bölüm zaman aşımına uğradı, 5. bölümden devam :A Ama 5. bölümü de izlemedim daha, sen izledin mi bu arada bari? :A
izledim izledim ve 4 aklıma geldi, orda çok beğendiğim bir datay vardı hatta :A gece uyumadan yazarım inşallah :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
4'ü çok beğenmedim ben ya. Diğer 3 bölümün altındaydı bence :D 5 daha iyidir umarım :A
zaten 4'te sadece 1 detay hoşuma gitti dedim :A
spoi olarak algılarmısın bilmem ama 5. bölüm (spoi açabilirsin sen bilirsin, sadece bölüm durgun mu hareketlimi ona deyindim :A )
durgundu. 4ün 1 tık üstü diyebilirz :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
zaten 4'te sadece 1 detay hoşuma gitti dedim :A
spoi olarak algılarmısın bilmem ama 5. bölüm (spoi açabilirsin sen bilirsin, sadece bölüm durgun mu hareketlimi ona deyindim :A )
durgundu. 4ün 1 tık üstü diyebilirz :A
Yok ya bu kadarı da spoiler değil artık :A Neyse sezon finaline yaklaştıkça tempo artar. Zaten BCS'nin en durgun bölümünde bile üst düzey bir sanatsallık hakim dizide, sorun yok o yüzden :A

• Güldürdün