Beren Saat'in Muhteşem Yüzyıl: Kösem'e Girişi Erkene Çekildi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
7-8 demiş 6 olmuş o da yetişirse yani öyle öne çekilen bir durum göremiyorum :D

dizi kötü gidiyor mu gidiyor zaten kötü oalcağını söylemiştim meral okay ve halit ergenç gibi sektörüde kendi alanlarında 1. olan isimler yok bu dizide :D

kötü gidişin sorumlusu senaryo bence dizinin 3 senaristi var 3 farklı gençlik dizisinini senaristleri (kavak yelleri-küçük sırlar-kolej günlüğü) bence dönem dizisinie uygun değiller :D
dizide çok fazla karakter var bunda senaristler mi star mı yoksa timur savcı mı etkili bilemem ama dizinin düşük gitmesinin ilk nedeni gereksiz-çok fazla karakter olması my de ilk bölümler 10-12 karakter vardı sezon sonuna doğru 2-3 tane daha eklendi burada çok fazla
dizinin düşük gitmesinin diğer nedeni süresi my ilk 3 sezon 100-110 dk yi geçmedi bu dizi ortalama 150 dk :)
dizinin 3 başrolü ekin-hülya-anastasiada sorun yok bence:) ama diğer roller giray hanlar-handan sultan vb. çok sığ :) neyse 4.bölüm bitsin öteki sitede detaylı bir yazı yazacağım

veren ne la:eek: @destere koş ağır hakaret :eek:
Cengiz bunu söyledi de haberi mi yapıldı. Bugün köşe yazısını okuyunca haberimiz oldu işte. Ben biliyordum deyip yalan konuşacak değisin heralde. :))

Anastasia Thsilimpou'nun günahını alıyorlar bence. Kız Yunansitan'da tiyatro-oyunculuk yapıyormuş bence göze de batmıyor. Ben gayet sevdim yani. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061
Cengiz bunu söyledi de haberi mi yapıldı. Bugün köşe yazısını okuyunca haberimiz oldu işte. Ben biliyordum deyip yalan konuşacak değisin heralde. :))

Anastasia Thsilimpou'nun günahını alıyorlar bence. Kız Yunansitan'da tiyatro-oyunculuk yapıyormuş bence göze de batmıyor. Ben gayet sevdim yani. :)
17 yaşına kadar 5 dizi 1 tiyatro oyununda oynamış kızda bir sorun yok bence:D
haberi yapıldı mı hatırlamıyorum çok fazla haber çıktı :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061
Hürriyet gazetesi başta olmak üzere tüm gazetelerde 9. bölüm yazıyor. Daha ne kaynağı gösterecek. Sen her yaptığın habere kaynak gösteriyormusun ki. :) http://www.hurriyet.com.tr/kosem-sultan-dizisi-ne-zaman-baslayacak-1-bolum-fragmani-izle-30294274
kaynak diyorum panpa :D yani bir imza hürriyet,habertürk vb. büyük gazeteler bile bloglardan haber diye alııyorlar:A
neyse en başta dediğim gibi beren konusundaki tüm kararlar star tv ye ait :D timur istemezken bereni getirdiler kaçıncı bölümde dahil olacağına da kanal karart vermiştir :D zaten 2 hafta önceki açıklamasında star tv müdürü beren ilk 13 bölüm içerisinde dahil olacak diye ortadan bir cevap vermişti :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kaynak diyorum panpa :D yani bir imza hürriyet,habertürk vb. büyük gazeteler bile bloglardan haber diye alııyorlar:A
neyse en başta dediğim gibi beren konusundaki tüm kararlar star tv ye ait :D timur istemezken bereni getirdiler kaçıncı bölümde dahil olacağına da kanal karart vermiştir :D zaten 2 hafta önceki açıklamasında star tv müdürü beren ilk 13 bölüm içerisinde dahil olacak diye ortadan bir cevap vermişti :D
Bana niye soruyorsun kaynağı haberi açana sor. Benim kaynağım şu. Cengiz bile erkene çelikildi yazmış. Çekilmese niye böyle yazsın ki. http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/cengiz-semercioglu_105/utandik_40019814

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,628
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
8 den 7ye düşmesi öyle panik halinde bir karar syılmaz :D zaten bnm attığımda da 8-9 diyor adam :D
Adam erkene 'çekildi' yazmış. Tüm açıklamaları yapan da kendisi zaten Timur Savcı ile arkadaşlıklarından dolayı. Hatırlarsan Timur bu işleri bir süre bıraktığını da ilk Cengiz'e açıklamıştı. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061
Adam erkene 'çekildi' yazmış. Tüm açıklamaları yapan da kendisi zaten Timur Savcı ile arkadaşlıklarından dolayı. Hatırlarsan Timur bu işleri bir süre bıraktığını da ilk Cengiz'e açıklamıştı. :)
ay kara ekmek i izliyorum şu an destereden de mesaj geliyor uğraşamıcam sizinle :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Burdaki berenciler ülkeyi satsa da izlerler))))

Satan satıyor çalan çalıyor destekleyende desteklemeye devam ediyor zaten. Sen olabileceklerden önce olana karşı dur en iyisi.
Ayrıca insanlara vatan haini imgesi yerleştirmeye çalışma. Bu sözünle burada Beren'i seven insanlara resmen hakaret etmişsin. Dikkatli ve düşünerek konuş.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061