Beren Saat, Kösem Sultan'a Kaçıncı Bölümde Dahil Olacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
thumbnail_1433093654.jpg

Star TV'nin iddialı dizisi Kösem Sultan'dan yeni bir haber var!

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Kösem Sultan'ın Beren Saat tarafından canlandırılacağı açıklanmıştı. Gelen son habere göre Kösem'in yetişkinlik dönemine hayat verecek olan Saat, diziye 10. bölümde dahil olacak. İlk 9 bölümde ise Kösem Sultan'ın gençlik dönemi işlenecek. Karakterin gençliğini kimin canlandıracağı henüz belli olmadı.

Kadrosunda Hülya Avşar, Erkan Kolçak Köstendil ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un da yer alacağı dizinin yapımcılığını Timur Savcı, yönetmenliğini ise Zeynep Günay Tan üstlenecek.

Kösem Sultan, Eylül ayında Star TV'de başlıyor!

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Kötü olmuş. Çünkü reyting sisteminde hangi dizinin tutup tutmayacağı belli olmuyor, bu dizi de ilk 9 bölümde çok kötü giderse yazık olur. Sonra Beren de dahil olsa kurtaramaz. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
9* bölümde kaç sene atliciler de 13 yaşından berene döüşecek kösem (b)

Kötü olmuş. Çünkü reyting sisteminde hangi dizinin tutup tutmayacağı belli olmuyor, bu dizi de ilk 9 bölümde çok kötü giderse yazık olur. Sonra Beren de dahil olsa kurtaramaz. :(
dizinin ismiyle ilk 3-4 bölüm iyi gider bence ne olursa olsun:)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence ilk bölümden Kösem olarak başlayıp daha sonra flashback'lerle geçmişinde yolculuk yapsalar daha iyi. Bu şekilde çok riskli olur dizi adına. Zaten şu an dönem dizisi kervanını Diriliş Ertuğrul yürütürken işi çok zor olacak...

Beren Saat'in yer almasından dolayı Perşembe günü başlar diye düşünüyorum ama bu dizi kesinlikle Cuma günü başlamalı. Tabi Eylül'de başlayacaksa, fakat nedense Ocak ayı gibi başlayacağını düşünüyorum. :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
beren bu role yakışacak izlemek için sabırsızlanıyorum bakalım nasıl olacak

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
Haklısın, Kurt Seyit misali. :D
Ama sonra düşüş yaşarsa Beren bile kurtaramaz. :X
kss gibi olmaz bence orada trende vedalaşma sahnesi 20dk sürüyordu bu ka uzamaz kösemde sahneler:) zaten dizi 49* yıllık süreci anlatacak senaryonun hızlı olması lazım :D

Bence ilk bölümden Kösem olarak başlayıp daha sonra flashback'lerle geçmişinde yolculuk yapsalar daha iyi. Bu şekilde çok riskli olur dizi adına. Zaten şu an dönem dizisi kervanını Diriliş Ertuğrul yürütürken işi çok zor olacak...

Beren Saat'in yer almasından dolayı Perşembe günü başlar diye düşünüyorum ama bu dizi kesinlikle Cuma günü başlamalı. Tabi Eylül'de başlayacaksa, fakat nedense Ocak ayı gibi başlayacağını düşünüyorum. :)
karagül yerine kvp yi hedef almak daha akıllıca gibi :D
bence çarşamba olsa da farketmez :)

10. bölüm çok geç. O zamana kadar dizi kurtarılamayacak hale gelebilir...
diziyi tek karakterin üzerine yıkacaklarını sanmıyorum :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
karagül yerine kvp yi hedef almak daha akıllıca gibi :D
bence çarşamba olsa da farketmez :)
Niye, tutacağını düşünmüyor musun yoksa? :X

Eğer Eylül'de başlayacaksa Karagül'den gelecek sezon bir sürü oyuncu ayrılacakmış zaten düşüş olacağı kesin. Zaten Beren Saat varsa Perşembe olma ihtimali yüksektir dizinin ama 10. bölümde dahil olacaksa dizi adına kötü olur. Ben yine de Cuma olması taraftarıyım dizinin. Zaten şu an Diriliş olmasından dolayı 1-0 yenik başlayacak dizi. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
Niye, tutacağını düşünmüyor musun yoksa? :X

Eğer Eylül'de başlayacaksa Karagül'den gelecek sezon bir sürü oyuncu ayrılacakmış zaten düşüş olacağı kesin. Zaten Beren Saat varsa Perşembe olma ihtimali yüksektir dizinin ama 10. bölümde dahil olacaksa dizi adına kötü olur. Ben yine de Cuma olması taraftarıyım dizinin. Zaten şu an Diriliş olmasından dolayı 1-0 yenik başlayacak dizi. :)
tutmamakla alakası yok kvp ile daha az ortak izleyicileri var gibi :D karagülün kolay yıkılacağını sanmıyorum :) kvp nin şu an kanalı bile belli değil tüm gruplarda karagülün gerisinde star bence perşembeye koyar:D

diriliş bu konuda çok önemli değil kulvarları farklı aksiyon isteyen dirilişi izliyor kösem daha çok drama olur :D zaten diriliş my nin ilk başladığı zamanda yatığı patlamayı yapamadı daha:D

Bence de 10 bölüm fazla. En fazla 3 bölüm içinde dahil olmalı
ben 14.bölümde gelmesini bekliyordum :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahh kösem beni yapıcaklardı hem 16 yaş gençlik dönemini canlandırırdım hemde 30 yaş yetişkin dönemini yani 2 yaş gurubunada uygunum ben pişman olucaklar kaçırdılar beni:A:A:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ahh kösem beni yapıcaklardı hem 16 yaş gençlik dönemini canlandırırdım hemde 30 yaş yetişkin dönemini yani 2 yaş gurubunada uygunum ben pişman olucaklar kaçırdılar beni:A:A:A
Senin olacağın dizi 2. bölümde yayından kalkardı, böylesi herkes için daha iyi. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
ayol sen aynada kendine baktın mı hiç seni görseler haremö ağası olarak alırlar be oraya:A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Sanki başvurdunda yani .ss
Timura kısa film cekip gondereydin Ajanslarin kapisinda bekleyeydin..

10. Bölüm gelmesi aşırı saçma belkide dizi daha az sürecek ? Hemen gelmeli :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanki başvurdunda yani .ss
Timura kısa film cekip gondereydin Ajanslarin kapisinda bekleyeydin..

10. Bölüm gelmesi aşırı saçma belkide dizi daha az sürecek ? Hemen gelmeli :(
şöylede olabilir insanlar gençliği oynayan kızı sevip reytingler çok iyi olabilir ve beren geldikten sonra reytingler düşüşe geçer ve ebren rezil olur diziyi batılarak hahaha :F:F:F