Beren Gökyıldız'lı Yetimhane Dizisi FOX'ta Ekranlara Gelecek!

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
🐍 🐍 🐍

AKREP VE YILANDAN KORUNMA DUASI | İslam ve İhsan

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yetim bu sefer be. Ne alakası var. Ayrıca Bizim Hikaye ve Mucize Doktor'da tam bilmiyorum ama cimcime arsız bir kızdı. Bir sürü farklı rolü oynuyor.:A
O 2sinde yan roldü. Burada yine Anne ve Kızım gibi başrol yani direkt hikayenin üzerinden gitdiği kız olacak. :A
Anne ve Kızımda ise zaten olay yine yetim bir kızın hikayesiydi. Birisinde babası yoktu ve annesi sevmiyordu, diğerinde annesi yoktu ve babası zar zor kabul etmişti. Benzer acıtasyon hikayeler. :A

• Olmamış
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O 2sinde yan roldü. Burada yine Anne ve Kızım gibi başrol yani direkt hikayenin üzerinden gitdiği kız olacak. :A
Anne ve Kızımda ise zaten olay yine yetim bir kızın hikayesiydi. Birisinde babası yoktu ve annesi sevmiyordu, diğerinde annesi yoktu ve babası zar zor kabul etmişti. Benzer acıtasyon hikayeler. :A

Şimdi ikisi de yok. İki kat ağlayacak.:Z

• Olmamış
Reactions: Ahmed

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Yetim bu sefer be. Ne alakası var. Ayrıca Bizim Hikaye ve Mucize Doktor'da tam bilmiyorum ama cimcime arsız bir kızdı. Bir sürü farklı rolü oynuyor.:A
Ahmet haklı ayol, hep tek düze roller :A