Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Şimdiki kadın için 80+ jüri olmalıydı potansiyelinin altında kaldı maalesef. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sen büyük umutlarla yarışmaya gelip eşitliğe kal ve kaderini Bayan İtici belirlesin. :( İspanyolca söyleyen çocuk da Fransızca söyleyen kız da ilk 3'e girmeliydi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Genel düşüş söz konusu tüm reytinglerde bu yüzden BS daha da düşmüş. Umarım haftaya millet yine dışarı çıkmaz, TV bakar. Korona var ya pes! @Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bugün izleyeceğim yarışmayı, dün ratingleri düşmüş... Sanırım KY, Survivor ve diğer yarışmalara kaçmış seyirci... KY etkilemiştir... Ama artık genel olarak ratingler düşüyor, yasaklar kalktığı için insanlar artık kendini dışarı atıyor. Pandeminin tek gerçeği Survivor bile artık 7 8 bandına indi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Demin izledim son bölümü.. Tuvana gerçekten iyi bir jüri olmuş, herkese boncuk dağıtmak yerine çatır çatır konuşmuş hep.

Türk Sanat Müziği söyleyen Zeynep Hanım ile Bağlama çalan Mihriban yada Mihrican ismini unuttum bu ikisine yeterli oy gelmediğine inanıyorum.

Keyifli bir bölüm olmuş ama bu keyif malesef hiçbir zaman insanlara geçemedi..Bu yarışma bu sezonda harcandı...

Gelecek hafta bazı sesler dikkatimi çekti. En azından finalide çekildiği için 1 rating de alsa sonuna kadar izleriz programı; bu arada Gülçin i göremedim jüride.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Demin izledim son bölümü.. Tuvana gerçekten iyi bir jüri olmuş, herkese boncuk dağıtmak yerine çatır çatır konuşmuş hep.

Türk Sanat Müziği söyleyen Zeynep Hanım ile Bağlama çalan Mihriban yada Mihrican ismini unuttum bu ikisine yeterli oy gelmediğine inanıyorum.

Keyifli bir bölüm olmuş ama bu keyif malesef hiçbir zaman insanlara geçemedi..Bu yarışma bu sezonda harcandı...

Gelecek hafta bazı sesler dikkatimi çekti. En azından finalide çekildiği için 1 rating de alsa sonuna kadar izleriz programı; bu arada Gülçin i göremedim jüride.
Bazı jüri üyeleri özel işleri olduğunda geçici olarak yerlerine başkaları geçiyor mesela Ferman Akgül konsere gittiğinde Metin Özülkü geçiyordu. Bir işi vardır onun da. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

Acun un yarışması bitecek yakında o zaman artarız inşallah. :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Acun un yarışması bitecek yakında o zaman artarız inşallah. :bhr:
Survivor dan baashettiysen Survivor Temmuzun 2. haftası bitiyor... Benimle Söyle ondan önce bitmiş olur.
Geçen sene Yarı Fainalinde 3. Finalinde ise 2. olmuştu Benimle Söyle AB de.. Bakalım bu sene öyle bir sıçrama yapabilecek mi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Survivor dan baashettiysen Survivor Temmuzun 2. haftası bitiyor... Benimle Söyle ondan önce bitmiş olur.
Geçen sene Yarı Fainalinde 3. Finalinde ise 2. olmuştu Benimle Söyle AB de.. Bakalım bu sene öyle bir sıçrama yapabilecek mi.
İnşallah yükseliriz artık Final'e yaklaşınca. :bhr:

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060