Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Yok onlar pek kavga etmez ya... Ayta ezelinden beri Nikkiye laf sokar durur. Neler demedi ki Nikkiye.

O değilde Deniz Seki amma şişmiş....Enine enine gidiyor kadın.
Eskiden nasılda dinlerdim Deniz Sekiyi sonra karıştığı olaylardan sonra iyice soğuttu kendinden .....
Ama bu sefer ciddi gibi. Ayta her yarışmacıya kalkar ama buna kalkmaması ve gerekçe olarak Nikki'yi göstermesi ilginç. Belki çoğu kişi sevmiyordur ama ben Nikki'nin samimiyetine inanıyorum tarzı değilse tarzı değil yani ne var. :A

Her hafta ortalama konuklar buluyorlar keşke daha iddialı isimler gelse. Gerçi tüm parayı jüriye yatırdıklarını düşünürsek yine iyi. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,179
Puanı
1,060
Ama bu sefer ciddi gibi. Ayta her yarışmacıya kalkar ama buna kalkmaması ve gerekçe olarak Nikki'yi göstermesi ilginç. Belki çoğu kişi sevmiyordur ama ben Nikki'nin samimiyetine inanıyorum tarzı değilse tarzı değil yani ne var. :A

Her hafta ortalama konuklar buluyorlar keşke daha iddialı isimler gelse. Gerçi tüm parayı jüriye yatırdıklarını düşünürsek yine iyi. :A
Nikkiyi bende seviyorum ki twitterda ne zaman etiketlesem hem beğeni atıp hemde fav etmesi hoşuma gidiyor ama Aytada aynı...Atlamıyorlar valla :D

Aytayıda seviyorum ben %99 kalkıyor oda herkese ama açıklamları ve tüm jüriye lafff sokması hep hoşuma gidiyor.

Bugün ki bölümü gene internetten izliyeceğim. Onla ilgilide yarın yorum yaparım.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Nikkiyi bende seviyorum ki twitterda ne zaman etiketlesem hem beğeni atıp hemde fav etmesi hoşuma gidiyor ama Aytada aynı...Atlamıyorlar valla :D

Aytayıda seviyorum ben %99 kalkıyor oda herkese ama açıklamları ve tüm jüriye lafff sokması hep hoşuma gidiyor.

Bugün ki bölümü gene internetten izliyeceğim. Onla ilgilide yarın yorum yaparım.
Ayta çok sivri Nikki tam tersi çok rahat. :A Galiba Ayta'nın hak ettiği puanı alamadığını düşündüğü bir şarkı oldu ve Nikki onun yerine yabancı şarkıya kalkınca sorunun dil olduğunu düşünerek tepkisini böyle gösterdi. Neyse bekleyelim görelim.

Bu haftaki üç ses de çok iyiydi. :Z

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
1,060

Uzun özet reytingimizi artırır inşallah AB'de. :bhr::Z:Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Şu Çiğdem Doğu ne kadar uyuz bir kadın ya. :mad: Tamam beğenmeyebilirsin ama daha yolun başında olanlara çok sert girmenin ne anlamı var. Daha önce de birine alenen şarkıcılığını bırak demişti yorumculuk böyle bir şey değil. Nikki'yi bile seviyorum ama kendisine ısınabilmek mümkün değil.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Uyuşturucu satmaktan hapse giren Deniz Seki'nin işletmecilik yapan yarışmacıya 'biz müzisyenler ticaretten anlamayız, sen mesleğine devam et' demesi.. :A

Bu arada Melihat Gülses'in yokluğunu yeni fark ettim. :(

• Olmamış
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Uyuşturucu satmaktan hapse giren Deniz Seki'nin işletmecilik yapan yarışmacıya 'biz müzisyenler ticaretten anlamayız, sen mesleğine devam et' demesi.. :A

Bu arada Melihat Gülses'in yokluğunu yeni fark ettim. :(
Ne satacak ya ordan gelen paraya mı ihtiyacı var kimin kurbanı olduğu belli...

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Aha Ayta-Nikki kaosu gelecek birazdan. :A Kız da Ayta'yı beğeniyormuş tepki göstermek için yanlış zaman. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
1,060
Ayta-Nikki geriliminde Ayta'm çok haklıydı. ;) Nikki yüzde 99 tarzım değil diyor ama bu çok yanlış. ;)