Benim Bugün 1. Senem! 14 Ağustos'ta Geldim!

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
@Tolstoyevski
------

Hoşgelmişsin benim 2. sıpacanım iyi ki de gelmişsin :love1:@Doğan

Love You Kiss GIF by swerk
Saol abla hoşbulduk 2.sıpancanım ya abla.:A
------

@S.G.A.T.
------

@seyfullXh @BARON男爵

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Zeyno

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Tebrikler, nice senelere. :Z Muhabbetini etmiştik, o yüzden hediyen Deniz Yıldızı'ndan olsun dedim. :A

• Harika
Reactions: Doğan

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
@Doğan birinci seneni tebrik ediyorum iyi ki foruma üye olmuşsun daha nice senelere inşallah :Z

Saol kardeşim.Sende benim forumda ilk arkadaşlarımdan birisin.Bende seni iyiki tanıdım.Ve senden bilgisayardan foto eklemeyi öğrendim.Bilmeseydim siteye konu açamazdım.Sende saol kardeşim.video yapuştır bilmiyom
------

Tebrik ederim. İnşallah uzun süre burada olursunuz. :):)

Hediyem. Bu şarkıyı çok severim

Saol kardeşim.Bir seneden beri burdayım.Senlen ilk defa yazışıyorum ve ilk kez tanıyorum.Burda olurum ben.Çünkü reytınleri tv haberleri ilgimi çekiyor.Sen baya eskisin kardeşim.Şarkın çook güzel saol.

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Doğan konunu ben açacaktım ama dün gece evde değildim giremedim foruma.
İlk geldiğin günden beri iyi bir iletişimimiz var. Senle sohbet etmek keyifli. Bizlerle birlikte nice nice mesaj ve senelere :Z

Umarım İbrahim Tatlıses şarkıları seviyorsundur. Olmadı başka hediyeler ile gelirim :A

• Harika

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Tebrik ederim @Doğan nice yıllara. 🤗

Hediyen ; Kanallların eski hali
Ekli dosyayı görüntüle 107330
Çook hoşuma gitti saol kardeşim
------

@Doğan konunu ben açacaktım ama dün gece evde değildim giremedim foruma.
İlk geldiğin günden beri iyi bir iletişimimiz var. Senle sohbet etmek keyifli. Bizlerle birlikte nice nice mesaj ve senelere :Z

Umarım İbrahim Tatlıses şarkıları seviyorsundur. Olmadı başka hediyeler ile gelirim :A
Aklımadan geçti .İbonun şarkılarını beğenirim saol.Evet ilk geldim.Senlen konuştım geldiğimden beri.Konuyu sen açaçaktın @Özgür den rica etdim foto resmimi bile o ayarladı.Konuyu açtığım için kızdın harelde dermişim
------

Yıl dönümün kutlu olsun @Doğan uzun yıllar aramızda olmaya devam edersin inşallah. :)
Saol kardeşim 1 senem oldu.Devam edecem inş uzun seneler.
------

@Doğan Tebrik ediyorum 🙏 Daha nice, keyif dolu zamanların olsun forumda, herşey gönlünce olsun kardeşim 😇
Saol kardeşim sende ilk tanıdıklarımdansın saol kardeşim.Keyifli sohbetler olcak tabii
------

@slhttnmtl

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Çook hoşuma gitti saol kardeşim
------

Aklımadan geçti .İbonun şarkılarını beğenirim saol.Evet ilk geldim.Senlen konuştım geldiğimden beri.Konuyu sen açaçaktın @Özgür den rica etdim foto resmimi bile o ayarladı.Konuyu açtığım için kızdın harelde dermişim
------

Saol kardeşim 1 senem oldu.Devam edecem inş uzun seneler.
------

Saol kardeşim sende ilk tanıdıklarımdansın saol kardeşim.Keyifli sohbetler olcak tabii
------

@slhttnmtl
Niye kızayım ya :A beni yanlış tanıtmayın insanlara :A ben bildirimleri bitireyim konunu düzenlerim ama.Sana özelden yazarım. Birlikte yaparız birşeyler :AA

• Harika

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Niye kızayım ya :A beni yanlış tanıtmayın insanlara :A ben bildirimleri bitireyim konunu düzenlerim ama.Sana özelden yazarım. Birlikte yaparız birşeyler :AA
Herkes şaka yaptığımı biliyor.Şaka bu herkesde huyumu öğrendi.Zaten sonunda dermişim dedim.:A Yoksa bir sürü konu açtım.İstersen göz atabilirsin hepsi doğru açıklamalar var.Kızmassın ki.:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi