Benim Albümüm 3.Sezon / Kazanan Sezen Aksu xemrexxx

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eflatunu okuyacağım diyip okumadı :s Sanırsam Bir Öykü'yede kullanmamıştım çok sevdiğim halde :A Neyse artık MSde tüm bölümleri okuyupta gelsin :F
Birikmiş bölümleri okumak zor geldi, ayrıca günler çuvala girmedi ya çeyrek final ve finalde oy kullansan tüm bölümleri okurdum, ama sen şansını kaybettin bundan sonra hiçbir etkinliğinle işim olmaz.

@Aserat'ın dizisine de öyle yetişmiştim mesela, ama bencillik yaptın sen, şansına küs.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
@Bully Çiğdem 2 , Hadise 2, Katy Perry 2 oldun başımıza. :A Sürekli 2.olmalar filan. :( :F @sokak sanati

@Çiğdem- maşallah Ozan sana ne kadar maaş veriyor. :F Birde yazmış biraz dinlenelim filan bende zannettim 1 ay ara verecek. Meğersem 4-5 günmüş. o_O:F

@xemrexxx Tebrikler, çok mütevazi görüyorum bu aralar seni. :A
NETicede ben bir markayım aynı zamanda biz safiye sultanız yani ağırlığımı korumam lazım asalet bana yakışıyor :D diğerlerine anca @Aserat yakışır :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully Çiğdem 2 , Hadise 2, Katy Perry 2 oldun başımıza. :A Sürekli 2.olmalar filan. :( :F @sokak sanati

@Çiğdem- maşallah Ozan sana ne kadar maaş veriyor. :F Birde yazmış biraz dinlenelim filan bende zannettim 1 ay ara verecek. Meğersem 4-5 günmüş. o_O:F

@xemrexxx Tebrikler, çok mütevazi görüyorum bu aralar seni. :A
eee kolay değil 2 yarışmanın sorumluluğunu aldık millet survivoru 1 yıldır bekliyor inş iyi bir dönüş yapacaz buradakı tecrübeyle :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine yarı final ya da finalde elenirim gerek yok. :A Yoksa MusicSurvivor'a daha güçlü gelirim elimde şarkı bol :A
benim bir olumsuz etkim yok vlla gerçi anlatmama gerek yoktur :F

Gökhanlamı gel survivorunda tozunu attır ama ordada durumun benim albümümden farksız değildki cnm ordada yarı finallerde çoğunluk elendin ve 1 kez finale çıkıp sezene yenildin sunuculard iki yarışmada farklıydı biz masumuz :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
benim bir olumsuz etkim yok vlla gerçi anlatmama gerek yoktur :F

Gökhanlamı gel survivorunda tozunu attır ama ordada durumun benim albümümden farksız değildki cnm ordada yarı finallerde çoğunluk elendin ve 1 kez finale çıkıp sezene yenildin sunuculard iki yarışmada farklıydı biz masumuz :A :A :A
Genelde sunucu kimi isterse o kazanır, hatırlarsan @sokak sanati Sezen'i destekliyordu Yalın'a karşı Sezen kazandı, şimdi de sen Sezen'i destekledin aynı sonuç oldu ne tesadüf. :A

MusicSurvivor'ı domine ederim ben cidden şarkı çok bende ama sona gelip kaybederim yine bu yüzden hiç gerek yok uğraşmaya :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Genelde sunucu kimi isterse o kazanır, hatırlarsan @sokak sanati Sezen'i destekliyordu Yalın'a karşı Sezen kazandı, şimdi de sen Sezen'i destekledin aynı sonuç oldu ne tesadüf. :A

MusicSurvivor'ı domine ederim ben cidden şarkı çok bende ama sona gelip kaybederim yine bu yüzden hiç gerek yok uğraşmaya :A
sen sezenin elini öpsene çamur atacağına bence artık yapmalısın :A :A :A

sen dayanamaz gelirsin hatta şuan şarkı düşünmeye hatta dinlemeye basladıysan bile şaşırmam ben bilmezmim seni :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sen sezenin elini öpsene çamur atacağına bence artık yapmalısın :A :A :A

sen dayanamaz gelirsin hatta şuan şarkı düşünmeye hatta dinlemeye basladıysan bile şaşırmam ben bilmezmim seni :A :A :A
Iyy ne elini öpecem be o bunak kadının. ss

Yoo hiç de düşünmüyorum. :A Kendini bensiz bir MusicSurvivor'a hazırlarsan iyi edersin. ss

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Iyy ne elini öpecem be o bunak kadının. ss

Yoo hiç de düşünmüyorum. :A Kendini bensiz bir MusicSurvivor'a hazırlarsan iyi edersin. ss
@mrt-06 yı çağırıp kaçıyorum ben cnm :F

bir kaç gün dinlenelimde ozaman gelince seni kandırmaya çalısırız artık hadi iyi geceler
:A :A :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Birikmiş bölümleri okumak zor geldi, ayrıca günler çuvala girmedi ya çeyrek final ve finalde oy kullansan tüm bölümleri okurdum, ama sen şansını kaybettin bundan sonra hiçbir etkinliğinle işim olmaz.

@Aserat'ın dizisine de öyle yetişmiştim mesela, ama bencillik yaptın sen, şansına küs.

Kullansam direkt sana vermezdim sadece şarkın iyiydi karşıdada Sezen gibi bir efsane vardı sonuçta sanırsam Bir Öykü'dede yetişememiştim okumak için hala geç değil ajfllfksşdh :F

Yine yarı final ya dgerek yok. :A Yoksa MusicSurvivor'a daha güçlü gelirim elimde şarkı bol :A

MS' ye katılmazsan olmaz bu dediklerimde şakaydı ayrıca ben en baştan jüri olmayacağım demiştim bir haftada Çiğdem hatrına yollaadaım ama MSye katıman gerek özelliklede Yanımda Kal için :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kullansam direkt sana vermezdim sadece şarkın iyiydi karşıdada Sezen gibi bir efsane vardı sonuçta sanırsam Bir Öykü'dede yetişememiştim okumak için hala geç değil ajfllfksşdh :F

MS' ye katılmazsan olmaz bu dediklerimde şakaydı ayrıca ben en baştan jüri olmayacağım demiştim bir haftada Çiğdem hatrına yollaadaım ama MSye katıman gerek özelliklede Yanımda Kal için :F
Ok :A