TVen Beni Ne Kadar İyi Tanıyorsun? - 6. Bölüm | Forumdash

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ortanca gardaşim nasılda tanıyor beni :A:A @Afet Güçverir

@Dosi ye sorsaydınız ya 9 yapmiş :A:A

Sana yazıklar olsun ama yaa :A Senden en az 6 bekliyordum:F
:AValla en iyi tanıyan oymuş doğru düzgün bir muhabbetimiz yok ki seni tanıyalım adını bile bilmiyoruz ki
Düşük yapanlara şaşırdım asıl tam senlik yanıtlar; şekil değiştirme olayı Supernatural'den, dış görünüşe değil zekaya önem veriyorsun, sen de benim gibi spofity tutkunusun, internet hikayelerini okuduğunu söylemiştin zaten, gayet kolaydı. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
Düşük yapanlara şaşırdım asıl tam senlik yanıtlar; şekil değiştirme olayı Supernatural'den, dış görünüşe değil zekaya önem veriyorsun, sen de benim gibi spofity tutkunusun, internet hikayelerini okuduğunu söylemiştin zaten, gayet kolaydı. :A

Sen tanıyorsun ondan sana kolay gelmiş :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
E ben zeka dedim ama yanlış çıktı. :A @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1/10 mu? :eek: Verdiğin cevaplar hiç hoş değil...
Benim de tribim buyuk olmalı 10/10 yaparsın yaaaa :F:F
Gardaşim yaaa SPN dedin işte yakaladin :bhr: Durum güncellemelerim muzik dolu zaten:X

• Harika
  • İlginç
Reactions: Yiğitt and mrt-06