Star Beni Affet - Dizi Yorumları

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Adamin cocugu hasta ama karisindan sakliyor? Resmen zoraki senaryo bu arada ben diziyi takip ediyorum inci 12 aydir hamile,feride inciden sonra hamile kaldi,dogurdu bebegi buyudu bile senaristler bu diziyi hangi kafayla yaziyor merak ediyorum
bu dizi iyice karışık olmaya başladı..ara sıra bakıyorum diziye ama dizinin o ilk izlerkenki heyecanı artık yok..
Tunçun olmaması diziyi etkiliyor :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
diziyi tunç her yönden güzelleştiriyordu oyuncunun kararımıydı diziden çıkmak yada senaristmi çıkardı diziden bilemiyorum ama tunç diziye yakışıyordu
Aynen dizinin tadı tuzuydu o çiktiktan sonra izlemedim zzaten

Senaristin karariymis Tunç karakterinin hikayesi.bitmis sözde dizide o kadar gereksiz dururken Tuncun çıkması kötü olfu

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Aynen dizinin tadı tuzuydu o çiktiktan sonra izlemedim zzaten

Senaristin karariymis Tunç karakterinin hikayesi.bitmis sözde dizide o kadar gereksiz dururken Tuncun çıkması kötü olfu
Eğer senaristin kararı ise tunç karakterini diziden çıkarmak bence büyük bir hata olmuş..aynı şekilde bende tunç diziden çıktıktan sonra diziyi takip etmiyorum artık tunç diziye renk katıyordu çünkü senaristin bu kararına çok şaşırdım büyük yanlış olmuş

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Eğer senaristin kararı ise tunç karakterini diziden çıkarmak bence büyük bir hata olmuş..aynı şekilde bende tunç diziden çıktıktan sonra diziyi takip etmiyorum artık tunç diziye renk katıyordu çünkü senaristin bu kararına çok şaşırdım büyük yanlış olmuş
Tunçun dizi için be kadar önemli oldugu ölüm sahnesindeki ooyunculuguyla ortaya cikti.Orada oyunculuk dersi verdi resmen

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Tunçun dizi için be kadar önemli oldugu ölüm sahnesindeki ooyunculuguyla ortaya cikti.Orada oyunculuk dersi verdi resmen
Çok haklısın bı yüzdende çok erken ayrıldı bence diziden en azından bu sezonda kalmalıydı çünkü bu karakterin daha yapacağı çok olumlu durumlar bulunuyordu..açıkçası tunç diziden ayrılması hata oldu..dizideki boşluğuda baya belli oluyor

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
5.sezondur devam eden dizide bahar karakterini oynayan oyuncu adını hatırlayamadım bir insan oyunculuğunu 1 gıdım ilerletemezmi çok yapmacık buluyorum kendisini

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Bende diyorum bu kadını nerden tanıyorum, meğer ki Unutma Beni'deki halaymış. Onu izlemediğimden ismine bakınca fark ettim :A

WgPoz4.png